З 12 до 19 лютого видано десять ордерів на земельні роботи
За минулий тиждень відділом контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради видано дев'ять аварійних та один плановий ордери на роботи з благоустрою/земляні роботи.
Аварійні ордери отримали:
- КП “Луцькводоканал” за адресами: вул. Героїв УПА, 70;
- Луцька філія ПАТ “Волиньобленерго” за адресами: вул. Стрілецька, 29, перехрестя вул. Чехова та вул. Коперника;
- Департамент житлово-комунального господарства за адресами: пр. Відродження, вул. Гетьмана Дорошенка, 1а до вул. Січової, вул. Гетьмана Сагайдачного, 1-29, пр. Відродження, 12-14, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Гордіюк.
Плановий ордер отримав: ТзОВ “Зеніт” за адресою пр. Волі, 70.
Відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 “Про Правила благоустрою міста Луцька” видані ордери залишаються на контролі в департаменті муніципальної поліції стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.
В разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП.
Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради