1. Головна
  2. Оперативна інформація

З нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм у ГО «Сходинка в майбутнє» відкрили спортивний майданчик

З нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм у ГО «Сходинка в майбутнє» відкрили спортивний майданчик

Сьогодні, 2 квітня, з нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм у центрі розвитку дитини "ГО «Сходинка в майбутнє»" відбулось відкриття спортивного майданчика. На території центру з'явився простір з сучасним ігровим обладнанням - гойдалка, гірки, сітка для лазіння, ігрові панелі, де дітлахи зможуть розвивати спритність, увагу, моторне планування та формувати багато інших навиків. Ігровий простір безпечний та спланований для занять, дозвілля та насичення сенсорних потреб вихованців з особливими освітніми потребами, які відвідують центр.

 
 
 
 

На захід завітали депутат Луцької міської ради Роман Кравчук та начальник управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан.

«Шлях долає той, хто починає йти. Ви крокуєте впевнено, допомагаєте сім'ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Ці діти дуже сильні, змінюють наше життя, мотивують дивитись інакше на світ. До створення майданчика долучились благодійники та представники бізнесу, дуже вдячна всім», - зазначила під час промови Ліна Галан. Особливі слова вдячності лунали співзасновницям громадської організації «Сходинка в майбутнє» Оксані Сойко та Наталії Литвин, а також — сім'ї Лисюків — Оксані та Філіпу, які фінансово допомагають центру.

 

За словами Оксани Сойко, обладнання обирали з відповідними фахівцями та батьками. «Це була поетапна та довготривала робота, щоб простір був безпечний та сприяв розвитку дітей. Тепер дітки протягом дня можуть і з педагогами тут відпочивати, і з батьками, коли очікують заняття», - зазначила вона.

 
 

До слова, територія майданчика вкрита гумовим та травмобезпечним покриттям. Виконувало роботи підприємство URBAN Monkeys.

Діти з задоволенням випробовували нове обладнання. Зусилля, прикладені для створення такого простору, варті того, щоб бачити радісні та зацікавлені обличчя дітей.

 

Довідково: ГО "Центр розвитку дитини "Сходинка майбутнє" об'єднує сімей діток з особливими освітніми потребами. Існує вона близько 8 років. Фахівці надають допомогу дітям, які мають певні проблеми у розвитку: пізнавальному, інтелектуальному, мовленнєвому, соціально-емоційному, надають підтримку сім'ям, які виховують таких дітей. Заняття проводять фахівці, які мають досвід роботи: психолог, дефектолог, логопед, музичний керівник, фізичний реабілітолог, вчителі, реабілітологи. Тут проводять групові та індивідуальні корекційно-розвиткові заняття. Зараз заклад відвідує близько 60 дітей.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)