1. Головна
  2. Оперативна інформація

За останню добу у Луцьку не зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19

Про це стало відомо сьогодні, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Відтак, всього у Луцьку на коронавірус захворіли 161 лучанин. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я міської ради Володимир Лотвін. На Волині ж за минулу добу зафіксовано 9 нових випадків. Загалом на COVID-19 занедужало 814 волинян.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кирилюк зазначив, що ведеться розмова з обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки щодо послаблення умов карантину.

Директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська розповіла, що нині проводиться робота щодо перевірки дотримання умов карантинних вимог у салонах краси, перукарнях, на літніх майданчиках закладів громадського харчування.

Крім того, за її словами, надходило багато дзвінків від лучан щодо роботи атракціонів у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кирилюк зауважив, що у нормативних урядових документах дозволу на роботу атракціонів поки нема, а тому вони не повинні працювати.

Начальник І-го державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області Василь Оліферчук повідомив, що його працівники сьогодні провели дезінфекцію дев’яти під’їздів у житлових будинках.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)