1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заборольський ліцей №32 отримав шкільний автобус

Заборольський ліцей №32 отримав шкільний автобус

Для потреб Заборольського ліцею №32 придбано шкільний автобус марки “Богдан” на 29 посадкових місць. Його закупили на умовах співфінансування з міського та державного бюджетів. Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук. Він розповів, що з бюджетів порівну виділено по 975 тисяч гривень.

 
 
 

“Сьогодні це найбільший навчальний заклад в Луцькій громаді серед усіх приєднаних сіл. Тут доволі велика територія обслуговування, тому необхідно довозити дітей на навчання, аби вони мали можливість вчитись в нормальних умовах. Хочеться, щоб діти їздили з комфортом. Важливо, щоб транспорт був безпечним. В цьому ж автобусі є паски безпеки на усіх сидіннях”, - зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 

За словами директора ліцею Ірини Приймачук, це вже другий автобус, який довозить дітей на навчання. У придбанні нового була нагальна необхідність, адже до навчального закладу довозять 250 дітей з шести населених пунктів - Великого Омеляника, Тарасового, Богушівки, Антонівки, Олександрівки та Всеволодівки.

 
 
 

Міський голова також розповів, що влада працює над розбудовою ліцею, адже він перенасичений учнями. Новий корпус вже збудований, залишилось зробили внутрішні роботи, на що вже виділено кошти з міського бюджету. Також залучені кошти із соцекономрозвитку за сприяння народного депутата Ігоря Палиці. Тож спільними зусиллями цей проєкт завершать і зроблять так, щоб діти навчались в одну зміну. Нині ж у ліцеї двозмінне навчання. Останній урок закінчується о 19-20.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)