1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заборона спалювання промислових та побутових відходів, листя, гілля, сухої рослинності на території міста Луцька — на контролі у департаменті муніципальної варти

Департамент муніципальної варти, відповідно до затвердженого положення, здійснює контроль щодо заборони спалювання промислових та побутових відходів, листя, гілля, сухої рослинності на території міста Луцька.

Група швидкого реагування департаменту здійснює контроль в цілому та у посиленому режимі. Щоденно впродовж року проводяться патрулювання територією громади та виїзди на виклики громадян.

З порушниками проводять профілактичні бесіди та складають протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.152 КУпАП, які направляються для розгляду адміністративною комісією за місцем проживання особи.

Між департаментом муніципальної варти Луцької міської ради та Луцьким районним управлінням Головного управління ДСНС України у Волинській області підписано Порядок взаємодії та взаємне інформування у випадку виявлення надзвичайних ситуацій, пожеж, дорожньо-транспортних пригод, загибелі людей та інших некласифікованих подій на території м. Луцьк, затверджений наказом від 07.10.2021.

До слова, з початку поточного року інспектори департаменту муніципальної варти за порушення п.п.2.5.5.1.16 Правил благоустрою міста Луцька (заборона розпалювати на об’єктах благоустрою багаття, спалювати промислові чи побутові відходи, листя, гілки тощо) склали 47 протоколів за ст.152 КУпАП.

 

 

Департамент муніципальної варти