1. Головна
  2. Оголошення

Загальне повідомлення про закупівлі

Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцьк

Назва проекту: «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцьк»

Країна: Україна

Діловий сектор: Покращення енергоефективності в будівлях

Джерело фінансування: Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО), Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р), місто Луцьк

Тип контракту: Роботи, товари та послуги

Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлі

Дата виходу: 3 серпня 2018 року

Дата закриття: 14 червня 2019 року в 23:59 за Київським часом

Місто Луцьк, що представлене управлінням капітального будівництва Луцької міської ради планує оголосити тендери на укладення контрактів на закупівлю товарів, робіт та послуг, передбачених проектом «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька». Початок тендерів запланований на четвертий квартал 2018 року.

Місто має намір використати кредитні кошти, що надаються Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), власний внесок з боку міста Луцька та грантові кошти, що надаються Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р)* для наступних робіт, товарів та послуг.

Проект реалізовується на виконання рішення Луцької міської ради від 29 листопада 2017 року №34/2 «Про залучення кредиту та гранту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька». В рамках реалізації проекту «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька» очікується укладення в 2018-2019 роках контракту на загальну суму близько 7,3 млн. Євро за наступними напрямками:

  • термомодернізація будівель бюджетної сфери;
  • часткова заміна вікон та вхідних дверей;
  • часткова заміна кухонних плит;
  • внутрішнє освітлення;
  • реконструкція систем опалення;
  • часткова заміна мережевих труб;
  • встановлення індивідуальних теплових пунктів з автоматичним регулюванням та утеплення труб;
  • встановлення локальних систем вентиляції з регенерацією тепла.

За додатковою інформацією звертатись до: Управління капітального будівництва Луцької міської ради:

Україна, 43025, м. Луцьк вул. Богдана Хмельницького, 19, тел. +380683832046

E-mail: ukb@lutskrada.gov.ua

*Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P) - це багатосторонній донорський фонд у 200 млн. євро, який управляється ЄБРР та призначений для сприяння інвестиціям в енергоефективність в Україні та інших країнах Східної Європи. Фонд був створений за ініціативою уряду Швеції під час її головування у Європейському Союзі у 2009 році. Фонд E5P доповнює кредити для підвищення енергоефективності, що надаються такими фінансовими установами, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, німецький державний банк розвитку KfW, НЕФКО і Група Світового банку. Вкладниками E5P є ЄС та група з 21 держави, включаючи 5 скандинавських країн, а також країни, які користуються послугами фонду.

Інформація на сайті PROZORRO