1. Головна
  2. Оголошення

Запрошення до участі у економічному форумі “Україна-Баварія 2018”

Німецько-Українська промислово-торгівельна палата, у співпраці з Промислово-Торгівельною палатою Мюнхена та Верхньої Баварії та Міністерством Економіки та засобів масової інформації, енергетики і технологій Баварії — у рамках Економічного форуму “Україна-Баварія 2018“ (м. Мюнхен) організовує інформаційну ділову поїздку до Німеччини. Пропозиція стосується українських підприємств, які працюють в таких галузях, як ІТ, машинобудування/забезпечення комплектуючими та у сфері харчової промисловості.

Під час поїздки підприємці матимуть нагоду ознайомитись з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи і основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо інвестиційних можливостей, а також провести ділові зустрічі та переговори.

Участь у проекті — це нагода налагодити співпрацю з німецькими підприємцями, презентувати Ваше підприємство на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективної роботи на міжнародному рівні. Для участі необхідно зареєструватись на сайті http://ukraine.ahk.de/ua/powermail-formulare/ukraine-bayern-2018-ua

Участь в економічному форумі є безкоштовною, транспортні витрати та проживання в м. Мюнхен, підприємства оплачують самостійно.

Реєстрація для участі в загальній програмі можлива до 17 січня 2018 року, а для участі в додатковій до 8 січня 2018 року.

Відповідальна особа з організаційних питань Дрозд Катерина Kateryna.drozd@ukraine.ahk.de, щодо організації ділових зустрічей до Міруса Олега Oleh.mirus@ukraine.ahk.de.

Деталі: http://ukraine.ahk.de/ua/events/bildergalerie/aktuelle-events/events/wirtschaftsforum-ukraine-bayern/?cHash=67cae6dfacbeadaa66767f81834229a6

 

Департамент економічної політики