1. Головна
  2. Оголошення

Запрошення до участі в торговій місії до Африки

За інформацією управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації  18 по 24 березня 2018 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України  спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано проведення торгової місії до Федеративної Республіки Нігерія (м. Абуджа, м. Лагос) та республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України -Торгового представника України Н. Я. Микольскої.

Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

- проведення зустрічей з представниками державних інституцій та установ Нігерії та Гани;

- проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат м.  Абуджа, та м. Лагос (Нігерія), м.  Аккра (Гана):

- освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Гані.

Аналітичні матеріали щодо ринків Нігерії та Гані, інформація про українські товари з найбільшим експортним потенціалом та переліки заборонених до імпорту у вказані країни товарів доступні за наступними посиланнями:

- огляд ринку Нігерії: https://epo.org.ua/country-profile-nigeria/ 

- огляд ринку Гани:  https://epo.org.ua/country-profile-ghana/

Реєстрація компаній для участі у торговій місії відкрита до 31.01.2018 за посиланням: https://goo.gl/ZVqM2n

Контактна особа в Офісі з просування експорту при Мінекономрозвитку: Марія Шевчук, тел.: 067-828-20-35, електронна пошта:  mshevchuk@epo.org.ua

 

Департамент економічної політики