1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо до співпраці в організації міжнародного чемпіонату зі швидкісного складання кубика Рубіка «Lutsk open 2013»

   З нагоди святкування Дня міста, 25 серпня, у нашому місті відбудеться ряд заходів. Однією з центральних подій дня буде міжнародний чемпіонат зі швидкісного складання кубика Рубіка «Lutsk open 2013» за підтримки Луцької міської ради та під егідою WCA (Міжнародної асоціації кубика). Захід відбуватиметься на центральному майдані міста протягом усього дня з 09:30 до 20:00.

   Учасниками чемпіонату будуть провідні швидкубери України, Російської Федерації, Республіки Білорусь та фіналіст телевізійного шоу «Україна має талант - 5» Максим Чечнев. Результати змагань та встановлені рекорди будуть мати офіційний міжнародний статус.

   Ідея чемпіонату – «Нас об'єднує Інтелект. Наша цінність - інтелектуально розвинене суспільство. Суспільство, в якому цінності знання та інтелекту є пріоритетними».

   Мета заходу - підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності молоді. Спонукати інтерес суспільства до інтелектуальних ігор та здорового способу життя. Змагання спрямоване на підтримку та стимулювання інтелектуальної творчості дітей та молоді.

   Оригінальне джерело Положень про змагання за адресою:

 www.worldcubeassociation.org/regulations, http://www.worldcubeassociation.org/posts/lutsk-open-2013-august-25-2013-lutsk-ukraine.

   Учасником змагання може стати кожен, хто вміє збирати кубик Рубіка. Для цього  необхідно пройти попередню реєстрацію на сайті міжнародної асоціації WCA.

   За правилами змагання переможцем стає учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки.

   Замір швидкості збирання головоломок проводиться на спеціальних сенсорних секундомірах, що починають і фіксують відлік часу від одночасного дотику рук.

   За дотриманням виконання правил стежить група суддів під керівництвом делегата від WCA.

   Найкращим результатом прийнято вважати найменший середній час розв'язання головоломки з п'яти спроб.

   Кількість учасників чемпіонату – 100 осіб. Орієнтовна кількість відвідувачів та глядачів чемпіонату прогнозується на рівні 7000 осіб.

   Офіційні номінації змагання:

Кубик Рубіка 3х3х3 наосліп

Кубик Рубіка 3х3х3 ногами 

Кубик Рубіка 2x2x2 на швидкість

Кубик Рубіка 3x3x3 на швидкість однією рукою

Кубик Рубіка 3x3x3 на швидкість 

Кубик Рубіка 4х4х4 на швидкість

Кубик Рубіка 5х5х5 на швидкість

Пірамідка Рубіка на швидкість

   Запрошуємо до співпраці в організації міжнародного чемпіонату. Логотипи спонсорів будуть розміщені на банері чемпіонату протягом 25 серпня 2013 року на Театральному майдані міста.

   Контактні дані - відділ зв’язків з громадськістю міської ради (Назар, (0332) 777 937, (066)7804341, email: vzg@lutskrada.gov.ua, 2ranage@gmail.com).

 

Відділ інформаційної роботи міської ради (777904, 777946, 724727, 720665)