1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо до участі у міському конкурсі читців «ЛеЛіра»!

Запрошуємо до участі у міському конкурсі читців «ЛеЛіра»!

У рамках заходів з відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки в Луцьку відбудеться міський конкурс читців «ЛеЛіра».

Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини видатної української поетеси Лесі Українки, виявлення обдарованої молоді, сприяння формуванню високого рівня читацької виконавської майстерності.

До участі у конкурсі запрошуються мешканці Луцької міської територіальної громади: діти, учнівська молодь, студенти середніх та вищих навчальних закладів, аматори художнього слова.

Ознайомитись з детальним положенням та отримати анкету учасника можна на фейсбук-сторінці @Мистецький салон «Лесина світлиця», або написавши за електронною адресою LеLira@gmail.com.

Телефони для довідок: (093) 417 74 78; (050) 610 27 39.

Заявки приймаються до 03 листопада 2021 року.

Конкурс відбуватиметься в один тур 13 листопада в приміщені мистецького салону «Лесина світлиця», за адресою вул. Драгоманова 23 (Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку).

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації та посилення карантинних обмежень конкурс відбуватиметься у форматі онлайн.

До участі прийматимуться відеозаписи виступів учасників, відзняті спеціально для конкурсу, які не використовувалися раніше та були надіслані на електронну адресу конкурсу не пізніше 03 жовтня 2021 року. Монтаж відео допускається за умови, що 80% відеочасу конкурсант буде присутнім у кадрі. Звук та відео повинні бути максимально якісними. Дозволяється зйомка зі смартфону. Титрування не потрібне. Окремо журі врахує глядацьке голосування, яке буде проведено на сторінці департаменту культури Луцької міської ради у фейсбуці для вручення диплому «Глядацьких симпатій».

Про можливе перенесення конкурсу у формат онлайн учасників буде поінформовано окремо.

Організатори конкурсу: департамент культури Луцької міської ради та Волинська обласна громадська організація «Нова Перспектива».

 

Департамент культури міської ради