1. Головна
  2. Оголошення

Запрошуємо до участі у тендері

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ - ВІДБІР КОМПАНІЙ)
ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
Технічний нагляд за впровадженням проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»
Ідентифікаційний номер: UMIP 

Відповідно до Фінансового угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).
Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Замовник») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк» і має намір використати частину цих коштів на оплату послуг , для закупівлі яких публікується це запрошення. 
Послуги включатимуть нагляд за проектуванням та виконанням робіт з реконструкції підрядниками Замовника в рамках двох договорів: 
 - реконструкція системи водопостачання Дубнівського та Гнідавського водозаборів;
 - реконструкція каналізаційних очисних споруд (КОС) у м. Луцьк.
Включаючи, зокрема, наступне: нагляд за розробкою підрядниками проектно-кошторисної документації; аналіз та контроль виконання підрядниками програм виконання робіт, планів забезпечення безпеки, програм контролю якості, організації будівельного майданчику, планів екологічного та соціального управління (ПЕСУ); щоденний контроль робіт, що виконуються підрядниками, на відповідність проектній документації, вимогам до якості, умовам та специфікаціям договорів, а також контроль дотримання графіків; здійснення технічного нагляду протягом усього періоду виконання будівельних робіт та інші обов’язки відповідно до умов Контракту FIDIC або інших міжнародно визнаних умов, що визначені у Запиті на подання пропозицій в Роботи з реконструкції та будівництва, що є об’єктом послуг, виконуватимуться на кількох будівельних майданчиках, розташованих в межах території обслуговування КП «Луцькводоканал».
 Очікувана тривалість послуг становить сорок вісім (48) місяців з можливістю подовження терміну виконання консультаційних послуг за умови подовження терміну виконання будівельних робіт, які є об’єктом послуг. 
Замовник запрошує інжинірингові та консалтингові компанії (далі «Консультант») з достатнім досвідом, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати технічні та фінансові пропозиції Замовнику. Консультанти можуть об’єднуватись з іншими фірмам у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник для підвищення рівня своєї кваліфікації. ЄІБ дозволяє консультантам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу пропонувати консультаційні послуги. У разі спільного підприємства, консорціуму або асоціації усі партнери несуть солідарну/спільну відповідальність за весь контракт, якщо вони обрані. Допускається об'єднання в формі укладання контрактів. Консультант повинен надати команду з чотирьох (4) ключових експертів, що володіють достатньою кваліфікацією і професійним досвідом, достатнім для виконання завдання, і достатню команду компетентних неключових експертів для підтримки ключового персоналу.
Консультант повинен слідувати екологічній і соціальній політиці і дотримуватися екологічних та соціальних вимог Європейського інвестиційного банку (які доступні за адресою https://www.eib.org/en/publications/environmental-and-social-principles-and-standards.%20) і слідкувати/переконатися, що підрядники Замовника дотримуються того ж самого.
Відбір Консультанта здійснюватиметься за відкритою процедурою за критеріями якості та вартості (найбільш економічно вигідна пропозиція) відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement). 
Мовою цієї процедури відбору консультанта є англійська мова.
Технічні та фінансові пропозиції мають бути підготовлені та подані англійською мовою відповідно до вимог та за формами, наведеними у Запиті на подання пропозицій, з терміном дії не менше 120 днів від кінцевого терміну подання пропозицій - 11:00 за місцевим часом 2 липня 2021 року.
Подати заявку на отримання Запиту на надання пропозицій (безкоштовно) або отримати додаткову інформацію можна за наступною адресою:
КП «Луцькводоканал»
До уваги: Святослава Дмитроци, заступника голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.
Поштова адреса: вулиця Дубнівська,  будинок 26.
Місто: Луцьк (Волинська область)
Поштовий індекс: 43010
Країна: Україна
Електронна адреса: slavadm1975@gmail.com, p.pakholko@umip-pmsu.org
Телефон: +380 67 332-37-47