1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо до участі у відбірковому обласному конкурсі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

Запрошуємо до участі у відбірковому обласному конкурсі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики  «Червона рута»

Відповідно до плану роботи Міністерства культури, молоді та спорту України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України 13 червня 2020 року в Палаці культури міста Луцька відбудеться обласний відбірковий конкурс Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Конкурс пройде у шести найпопулярніших музичних жанрах: поп-, сучасної танцювальної, рок-, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються учні музичних та загальноосвітніх шкіл, студенти, викладачі, обдарована творча молодь.

Заявки  на участь у конкурсі подаються в обласний науково-методичний центр культури (м.Луцьк, вул П'ятницька гірка, 3), тел. 723546, e-mail:nmckv@ukr.net.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

 

Департамент культури, 720 447