1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на лекцію “Князь Вітовт Великий та його жінки”!

Запрошуємо на лекцію “Князь Вітовт Великий та його жінки”!

22 січня о 17.00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться лекція на тему “Князь Вітовт Великий та його жінки”. Це перша публічна лекція в рамках просвітницького проекту “1429: З'їзд європейських монархів”. Лектор — історик, заступник декана факультету із інноваційно-ґрантової міжнародної співпраці факультету історії, політології та національної безпеки СНУ ім. Лесі Українки, старший викладач кафедри документознавства і музейної справи Тетяна Яцечко-Блаженко.

Усі, хто завітає на зустріч, дізнаються цікаві факти про господаря З'їзду — Великого князя Литовського Вітовта та жінок, які мали вплив на його життя: матір, три його дружини і доньку Софію.

 

Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

 

Управління туризму та промоції міста