1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на відкриття виставки картин народної художниці України Тетяни Галькун

Запрошуємо на відкриття виставки  картин народної художниці України Тетяни Галькун

Сьогодні, 25 січня 2022 року, о 17.30 в Арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького,1) відбудеться відкриття виставки картин народної художниці України Тетяни Галькун. Захід приурочено 75-річчю від дня народження художниці, 50-річчю творчої діяльності та 30-річчю викладацької роботи.

 

Тетяна Галькун - членкиня Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Працює у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж.

 

Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Знана і шанована не лише на Волині, а й у всеукраїнському та європейському мистецькому середовищі. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО. 

 

Активна учасниця численних регіональних, всеукраїнських та закордонних виставок, конкурсів, пленерів, бієнале та інших мистецьких подій. У 2004 році присвоєно звання «Народний художник України».

 

Департамент культури Луцької міської ради.