1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на виставку архівних документів

Запрошуємо на виставку архівних документів

Спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками Бібліотеки-філії  № 3 для дорослих відкрито виставку архівних документів присвячену Дню скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні під назвою: «Тих днів у пам’яті не стерти й сьогодні».

Згідно з указом Президента України щорічно, 22 червня, в Україні відбуваються  пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні. Ми маємо пам’ятати тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим взяв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.

 

В експозиції виставки – копії архівних документів, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетні публікації, які висвітлюють події війни.

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста відвідати виставку, яка розташована в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих по вул. Ковельській, 56 та ознайомитись з її матеріалами.

 

 Архівний відділ міської ради