1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на виставку-хроніку архівних документів приурочену Дню Соборності України

Запрошуємо на виставку-хроніку архівних документів приурочену Дню Соборності України

Спеціаласти  архівного відділу Луцької  міської ради спільно з працівниками Бібліотеки-філії №3 для дорослих підготували  виставку-хроніку архівних документів приурочену Дню Соборності України під назвою: «Соборна. Вільна. Неподільна».

Нагадаємо : 22 січня 1919 року на Софійській площі міста Києва зібралося масове віче, на якому було оприлюднено документ про об'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Це був важливий крок до здобуття незалежності України. Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

 

На виставці представлені копії документів з фондів Державного архіву Волинської області за 1924–1992 роки, а також статті з питань становлення соборності України, архівні документи з історії Луцька, добірка книг та цікавих газетних публікацій про історію України та сьогодення.Експозиція розташована у приміщенні Бібліотеки-філії №3 для дорослих по вул. Ковельська, 56 і діятиме з 21 по 25 січня 2022 року.

 

Архівний відділ міської ради