1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на виставку, присвячену творчості Тараса Григоровича Шевченка

Запрошуємо на виставку, присвячену творчості Тараса Григоровича Шевченка

Архівним відділом Луцької міської ради спільно з Бібліотекою-філією № 3 з 04 по 11 березня організовано виставку архівних документів, присвячену творчості Тараса Григоровича Шевченка, під назвою «Уклін та шана Кобзарю».

Тарас Шевченко − один з найвидатніших українських літературних діячів, майстер українського образотворчого мистецтва, громадський діяч, духовний провідник українців. Був членом Кирило-Мефодіївського братства, відіграв важливу роль у формуванні національної самосвідомості та становленні української літератури. Творча спадщина великого Кобзаря, сповнена патріотизмом і волелюбністю, налічує понад 237 творів (поезія, проза, драми), а також понад 1000 художніх робіт (живопис, офорти).

На виставці представлені копії архівних документів, добірка книг, які висвітлюють життєвий і творчий шлях поета. Ви зможете дізнатися про маловідомі сторінки життя та діяльності Т.Г. Шевченка, образи його творів і простежити вплив творчості Кобзаря на розвиток всієї української культури.

Запрошуємо лучан ознайомитись з документами виставки у приміщенні Бібліотеки-філії № 3, що на вул. Ковельській, 56.

 

Архівний відділ міської ради