1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо усіх охочих мешканців Луцька долучитися до конкурсу «Креативна новорічна ялинка»

Запрошуємо усіх охочих мешканців Луцька долучитися до конкурсу «Креативна новорічна ялинка»

Чекаємо на цікаві та оригінальні роботи з будь-якого матеріалу висотою до 2 м. Інтернет-голосування за кращу креативну ялинку буде відбуватися на сторінці департаменту культури Луцької міської ради у мережі Фейсбук з 18 грудня 2018 року до 13 січня 2019 року: https://www.facebook.com/lutskculture/.

Роботи 3-х переможців громадського інтернет-голосування будуть взяті до уваги  під час розроблення концепції святкового оформлення Театрального майдану та ялинок у мікрорайонах м. Луцька наступного року.

Заявки-анкети приймаються до 17 грудня ц.р. у департаменті культури (вул. Богдана Хмельницького, 1), e-mail: cultura-lutsk@ukr.net, тел. (0332) 722756.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу-виставки

«Креативна новорічна ялинка»

1. Загальні положення

1.1. Загальноміський конкурс-виставка «Креативна новорічна ялинка» (надалі – Конкурс) проводиться департаментом культури Луцької міської ради.

1.2. Мета Конкурсу:

- формування концепції новорічного оформлення головної ялинки міста та ялинок у мікрорайонах Луцька;

- активізація участі громади у вирішенні суспільно-значимих питань;

- реалізація творчих здібностей мешканців Луцька;

- створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в Новорічні та Різдвяні свята.

1.3. Строки проведення:

- прийом анкет-заявок з фотографією виробу згідно запропонованої форми триває до 17 грудня 2018 року включно. Заявки подаються у департамент культури особисто або через електронну пошту (вул. Богдана Хмельницького, 1, e-mail: cultura-lutsk@ukr.net, тел. (0332) 722756).

2. Умови та порядок проведення Конкурсу

2.1. Креативна ялинка–арт-об’єкт висотою до 2 метрів, який може бути виготовлений з будь-якого матеріалу. Макет повинен мати стійку опору. Для створення роботи дозволяється використовувати як штучні так і природні матеріали.

Організація проведення конкурсу:

2.2.1. Конкурс проводиться в два етапи. На першому етапі до 17 грудня 2018 року відбувається прийом анкет-заявок та їх аналіз на відповідність до умов цього Положення.

2.2.2. На другому етапі з 18 грудня 2018 р. до 13 січня 2019 р. відбувається громадське інтернет-голосування на офіційній сторінці департаменту культури у мережі Фейсбук – https://www.facebook.com/lutskculture/. Переможцями будуть визнані 3 роботи, які наберуть найбільшу кількість лайків.

2.2.3. У випадку, якщо кілька робіт наберуть однакову кількість голосів, організатори залишають за собою право самостійно обрати 3-х переможців.

2.2.4. Макети ялинок – переможців громадського інтернет-голосування, будуть взяті до уваги  під час розроблення концепції святкового оформлення Театрального майдану та ялинок у мікрорайонах м. Луцька наступного року.

2.2.5. До участі у виставці-конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти Луцька, коледжів, профтехучилищ, гуртківці позашкільних навчальних закладів, родинні колективи та усі мешканці міста.

2.3. Один учасник може подати 1 роботу.

2.4. На Конкурс може бути подана спільна (колективна) робота (від школи, студії і т.д.).

Вік учасників необмежений.

Макети ялинок будуть демонструватися з 19 грудня у фойє Палацу культури м. Луцька.

Роботи, подані на Конкурс, можуть бути повернені власникам після виставки.

Відзначення учасників

3.1.  Усі учасники Конкурсу нагороджуються спеціальними відзнаками департаменту культури міської ради 19 грудня 2018 року під час засвічення ялинки на  Театральному майдані.

3.2.  Хід Конкурсу висвітлюється у засобах масової інформації, на сайті департаменту культури та на офіційній сторінці у мережі Фейсбук.Департамент культури