1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо відвідати виставку до Дня пам’яті та примирення

Запрошуємо відвідати виставку до Дня пам’яті та примирення

Спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 для дорослих з 08 по 12 травня відкрито виставку архівних документів до Дня пам’яті та примирення під назвою: «Пам’ятаємо - перемагаємо».

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня. Друга світова війна, що розпочалася внаслідок домовленостей націонал-соціалістичного (нацистського) режиму Німеччини та комуністичного тоталітарного режиму СРСР, стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. На території України було вчинено численні злочини проти людства та людяності, воєнні злочини та злочини геноциду.

 

У цей день ми вшановуємо пам’ять кожного борця проти нацизму, ветеранів та жертв війни, учасників українського визвольного руху.

В експозиції виставки – копії архівних документів, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетні публікації, які висвітлюють події війни.

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста відвідати виставку, яка розташована в приміщенні бібліотеки-філії № 3, що на вул. Ковельській, 56 та ознайомитись з її документами.

 

Архівний відділ міської ради