1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заслужені донори України отримали Подяки міського голови та одноразову грошову допомогу

  Заслужені донори України отримали Подяки міського голови та одноразову грошову допомогу

Із нагоди Всесвітнього дня донора крові Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся із Заслуженими донорами України, які мешкають у нашій громаді, та вручив їм Подяки міського голови. Відзнаки за активну громадянську позицію, значний особистий внесок у розвиток донорського руху отримали Микола Гнатюк, Юрій Деркач, Микола Терпелюк, Петро Посполітак. Звання “Заслужений донор України” було присвоєне їм після безоплатної здачі понад 100 разових доз крові або її компонентів.

 
 

“Від себе особисто, від колективу Луцької міської ради, від депутатів вітаю вас із Всесвітнім днем донора крові, – сказав Ігор Поліщук. – Донорство – це справа, яка була актуальною завжди. А сьогодні, в умовах війни, коли дуже багато людей страждають від обстрілів, різноманітних катастроф, вона набула ще більшого значення. Дякую вам за громадянську позицію та особистий внесок у збереження життя і здоров’я людей. Нехай Господь повертає вам за це сторицею, дарує міцне здоров’я вам і вашим рідним, пошле добро, злагоду і якомога швидшу перемогу України”.

 
 
 

Від Луцької громади із нагоди Всесвітнього дня донора крові активісти донорського руху отримають одноразову грошову допомогу. Таке заохочення передбачене Програмою соціального захисту населення міської територіальної громади на 2023–2025 роки.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)