1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк взяла участь у посвяті в студенти ЛНТУ

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк взяла участь у посвяті в студенти ЛНТУ

На Театральному майдані Луцька відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників Луцького національного технічного університету. 2022-го року в цей навчальний заклад вступила рекордна кількість абітурієнтів – дві тисячі. Багато з них прийшли на своє перше студентське свято у вишиванках, із жовтими та блакитними кульками в руках. Лейтмотивом урочистості стало гасло: «Непереможні, бо освічені!», а настрій, який панував серед загалу, – глибока вдячність ЗСУ за можливість очної освіти.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл поблагословив студентів і окропив свяченою водою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Шановні студенти і батьки, викладачі, гості, всі, хто сьогодні на цій площі зібрався з такого чудового приводу — посвяти в студенти, – звернулася до присутніх заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. – Дорогі діти, найбільше мені хочеться вам побажати, щоби обраний вами вуз дав можливості, на які ви розраховуєте, а можливо і більші. Найголовніше – бажаю мирного неба. Нехай наша земля не чує стугону зброї, а кожен ваш студентський день буде успішними і щасливим. Завзяття вам, творчості, натхнення”. 

 
 
 

Також першокурсників привітали ректор ЛНТУ Ірина Вахович, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, народні депутати України Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов. Вони вручили подяки ректора ЛНТУ Ірини Вахович абітурієнтам, які отримали найвищі бали за результатами мультипредметного тесту, і вибрали для навчання технічний університет.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)