1. Головна
  2. Оперативна інформація

Заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала рятувальників з професійним святом

Заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала рятувальників з професійним святом

17 вересня в Україні відзначають День працівників цивільного захисту (День рятівника). З цієї нагоди в одному з підрозділів ДСНС України у Волинській області відбулись урочисті заходи, участь у яких взяла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 

Вона передала слова вітання та підтримки від міського голови Ігоря Поліщука та зазначила, що саме слово “рятувальник” уже означає надавати допомогу, рятувати та особливу відповідальність. “Впевнена, що кожен, хто обрав шлях рятувальника, дуже добре усвідомив та розумів куди йде, що робити і на скільки це складно? Але ви цього не побоялись. Ви працюєте на благо нашої країни, області, міста. Ви робите усе можливе та неможливе, щоб кожен громадянин був захищений, в разі виникнення надзвичайної ситуації”, - наголосила Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 

“У зв’язку з агресією “нашого сусіда” ваша роль стала ще більш важливою, відповідальною та небезпечною. Велике вам дякую за відвагу, мужність та роботу в небезпечних областях. Вітаю вас. Божої благодаті, мирного неба, злагоди, благополуччя та міцного здоров’я. Нехай у всіх ваших справах, вас оберігає Матір Божа”, - додала вона.

Після вітальної промови, вона вручила рятувальникам подяки міського голови.

 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)