1. Головна
  2. Оперативна інформація

Затвердили норми надання послуг із вивезення великогабаритних побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної

Затвердили норми  надання послуг із вивезення великогабаритних побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної

З метою приведення у відповідність норм накопичення побутових відходів, на засіданні виконавчого комітету затвердили норми надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки. Вони розроблені Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».

Відповідно до нових норм вартість вивезення великогабаритних (ВГВ) та будівельних (ремонтних) побутових відходів для мешканців багатоквартирних будинків сіл Луцької громади буде знижено на 11,75 грн, для будинків з присадибними ділянками — на 14,71 грн.

Ігор Поліщук зазначив, що Луцька міська рада зменшує вартість для сільських жителів громади у зв’язку з меншим накопиченням великогабаритного сміття.

 

Рішення вступає в силу з 1 вересня 2023 року.

 
 


 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)