1. Головна
  2. Оперативна інформація

Завершила роботу 60-а сесія Луцької міської ради

Сьогодні депутати Луцької міської ради під час пленарного засідання розглянули більше 120 питань. На початку засідання депутати прийняли історичне рішення — надали згоду на добровільне приєднання Прилуцької територіальної громади до територіальної громади міста Луцька.

Окрім цього, депутати внесли зміни до бюджету, затвердили Програму підтримки КП “Луцьк електротехнічне підприємство — Луцьксвітло”, внесли зміни до деяких міських Програм, присвоїли звання “Почесний громадянин міста Луцька” загиблим військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС Сергію Грибкову, Георгію Ольховському та Андрію Єлістратову (посмертно), а також народному артисту України Василю Чепелюку, розглянули й низку “земельних” питань.

Також ухвалили звернення до Генеральної прокуратури із проханням перевірити факт причетності прокурора Тараса Гуцуляка до дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася у Луцьку в ніч на 20 липня 2019 року.

Озвучили обранці громади свої запити і запитання. Зокрема, Андрій Білан озвучив прохання мешканців вулиці Лютеранської щодо відновлення благоустрою на вулиці Лютеранській та поблизу Будинку скульптора Миколи Голованя. Обранці громади підтримали запит колеги. Запитання, що задали Павло Данильчук та Алла Надточій, стосувалися ситуації у КЗ “СДЮШОР плавання” щодо звільнення тренера Володимира Самчука.

Опісля секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вручив відзнаку Президента України “За участь в Антитерористичній операції” депутату Аркадію Соломатіну.

 

На цьому пленарне засідання 60-ї сесії Луцької міської ради завершилося.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)