1. Головна
  2. Оперативна інформація

Завтра відбудеться прощання з загиблим військовослужбовцем Миколою Сорочуком

22 січня від кулі снайпера у зоні проведення ООС загинув волинянин Микола Васильович Сорочук. Сьогодні тіло Героя привезли додому у його рідне село Лище Луцького району.

Завтра, 25 січня, відбудеться прощання із Миколою Сорочуком.

Об 11 годині у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору відбудеться відспівування загиблого.

О 12 годині на Театральну майдані - громадянська панахида.

Поховають Героя на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Територіальна громада та керівництво міста глибоко сумують з приводу загибелі в зоні проведення ООС Миколи Сорочука та висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Світла пам’ять про нашого славного земляка, який віддав своє життя за волю і незалежність рідної України, назавжди залишиться у наших серцях.

У зв’язку з загибеллю в зоні проведення операції об’єднаних сил військовослужбовця Сорочука Миколи Васильовича 24-25 січня 2020 року оголошено днями жалоби у Волинській області. На знак скорботи за загиблим необхідно приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території Луцької міської територіальної громади.

Також обмежено проведення розважально-концертних заходів, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)