1. Головна
  2. Оперативна інформація

Звернення луцького міського голови щодо ситуації в громаді станом на 10 год. 23 березня

Оперативна інформація станом на 10 год. 23 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі нашої громади!

 

Дякувати Богові, ніч пройшла спокійно. Без обстрілів, без надзвичайних ситуацій в нашій громаді. Дай Боже, щоб так пройшов і день, і прийдешня ніч.

Всі комунальні установи, підприємства, організації працюють у штатному режимі. Продовжуємо прибирати місто. Сьогодні розпочинаємо асфальтування. Вчора відбувалося нарізання карт на вулиці Набережній. Сьогодні вже починаємо перші роботи по поточному ремонту доріг, тому що місто має бути прибране, місто має бути в порядку, інфраструктура має бути в порядку. І лучани, і гості міста, і ті люди, які сьогодні вимушено переселені, мають знаходитися в комфорті, в тому, який дозволяє сьогодні ситуація і воєнний стан у нас в Україні і нашому місті. Щиро сподіваємося, що безпекова ситуація дозволить нам далі покращувати цей комфорт, проводити поточні ремонти і робити наше місто, нашу громаду кращою і комфортнішою для лучан, для гостей нашого міста, для вимушено переселених осіб і для всіх інших.

По транспорту. Знову збільшили кількість транспорту. Сьогодні 111 одиниць транспорту, фактично це вже є показник довоєнного часу. 28 тролейбусів і 83 автобуси працює на маршрутах нашого міста. Будемо спостерігати за ситуацією і, в разі необхідності, будемо далі збільшувати.

Нагадую, що сьогодні розпочинає свою роботу їдальня соціальна для переселенців. Це проект, який ми реалізовуємо спільно з фондом Ігоря Палиці. Їдальня працює на базі шкільної їдальні у четвертій гімназії (адреса: проспект Волі, 25). З 12 до 15 години гарячі обіди безкоштовно для переселенців, для вимушено переселених осіб. Для того, щоб отримати обід, необхідно піти в департамент соцполітики Луцької міської ради за адресою: проспект Волі, 4а і взяти відповідні документи, які будуть надавати вам право отримувати ці обіди. Телефон для довідок: 0332 281000. Прошу, будь ласка, звертайтеся. Станом на вчора вже більше 120 людей взяло ці документи, і сьогодні вони вже підуть, будуть харчуватися. Просимо вас, будь ласка, користуйтеся такою можливістю. Ми хочемо допомогти тим людям, які сьогодні знаходяться в скрутній ситуації і багато з яких, на превеликий жаль, залишилися без домівки, без коштів для існування, без одягу, без побутових речей якихось, без всього іншого. Хочемо допомогти усім, чим ми можемо.

Для всіх інших категорій з числа соціально незахищених верств населення з нашої громади, у нас працює їдальня в нашому територіальному центрі соціального обслуговування на вулиці Данила Галицького. Всі знають, де він знаходиться.

Хочу сказати, що багато є нарікань від лучан з приводу паркування, з приводу того, що люди паркуються на газонах, на клумбах. Перегороджують рух по тротуарах. Мами з колясочками не можуть пройти, люди з інвалідністю і так далі. Тому сьогодні точково ми будемо працювати з департаментом муніципальної варти по наведенню ладу по паркуванню. Прошу віднестись до цього з розумінням. Воєнний стан - воєнним станом, а порядок має бути, під час воєнного - стану ще більший, ніж в час його відсутності.

Тому всім дякую за увагу. Віримо в перемогу. Віримо в те, що Україна вистоїть. Віримо в Господа!