Інформація для туристів

Луцьк – місто, де сучасність тісно переплітається з історією, а факти з легендами та міськими бувальщинами. Теперішній вигляд міста був сформований тисячолітньою історією, десятками народів, що тут проживали, сотнями господарів та мільйонами лучан. Сучасний Луцьк – наслідок як тривалої еволюції міського простору, так і різких несподіваних поворотів долі.

У цій суміші сучасності та давнини кожен зможе відшукати щось для себе. Любителі відпочинку та повільних прогулянoк можуть годинами насолоджуватись атмосферою Старого Міста та центральних вулиць, поціновувачі історії та архітектури знайдуть чимало пам’яток старовини, прихильників мистецтва неодмінно зацікавлять картинні галереї, чисельні концерти та фестивалі, що відбуваються у Луцьку, а шукачі пригод та активного відпочинку неодмінно оберуть для себе цікаве заняття.

Луцьк це також адміністративний центр Волинської області, яка відома своїми природними багатствами та культурною, історичною спадщиною. Луцьк, зі зручною транспортною системою, затишними готелями та закладами харчування може стати першим кроком у мандрівці озерами синьоокої Волині, замками або ж культовими спорудами регіону.

Варто відвідати Луцьк протягом фестивалів, які тут відбуваються, та святкувати разом із його жителями. А лучани, повірте, люблять і вміють святкувати!

Сьогодні кожен може спостерігати, як динамічно розвивається Луцьк. Саме тому він завжди готовий приємно Вас здивувати протягом кожної зустрічі.

Запрошуємо зробити приємне відкриття, запрошуємо до Луцька!