1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 12.12.2018 №1815-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Пустовіта Г.О.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 №59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відбуваю 13 грудня 2018 року разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Панасюком Валерієм Миколайовичем (автомобіль Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Києва для участі у круглому столі “Перспективи розвитку законодавства України щодо статусу депутатів місцевих рад”.

Термін відрядження - 2 дні.

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист голови Офісу Ради Європи в Україні М.Енберга від 30.11.2018.

2. Виконання повноважень міського голови на зазначений період покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюку В.М. талони на пальне.

2

4. Господарсько-технічному  відділу  Луцької    міської   ради    (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.


Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 777992