1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 09.04.2020 №1-5/53 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом I кварталу 2020 року

У І кварталі 2020 року до Луцької міської ради  надійшло 165 запитів на інформацію (у січні – 54, лютому – 62, червні – 49, в тому числі електронною поштою – 125, поштою – 15, подано громадянами особисто – 25).

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 133, ЗМІ та інтернет-видань – 14, громадських організацій – 13, юридичних осіб – 4, об’єднань громадян – 1.

Всі запити розглянуто з дотриманням вимог та термінів, встановлених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Під час розгляду чотирьох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 17 запитів було перенаправлено належним розпорядникам інформації, один – в частині розгляду питань.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися питань житлово-комунального господарства, земельних питань, транспорту та благоустрою. Найбільшу кількість запитів відповідно розглянуто департаментами житлово-комунального господарства та управлінням транспорту та зв’язку.

Додатки: