1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 20.04.2023 №1-5/64 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом І кварталу 2023 року

У І кварталі 2023 року до Луцької міської ради надійшло та зареєстровано 82 запити на інформацію, в тому числі у січні – 20, лютому – 23, березні – 39.

Електронною поштою надійшло – 57 запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 11, подано громадянами особисто – 11, поштою – 3.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 49, громадських організацій – 22, юридичних осіб – 7, ЗМІ та журналістів – 4.

Під час розгляду трьох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» дев’ять запитів було перенаправлено належним розпорядникам інформації, в тому числі п’ять – в частині питань.

Термін розгляду одного запиту на інформацію продовжено до закінчення строку дії воєнного стану в Україні відповідно до частини шостої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення через настання обставин непереборної сили.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися:

житлово-комунального господарства та житлових питань (збереження зелених насаджень; очищення русла річки Стир; ремонт та обслуговування будинків, прибудинкових територій, дорожнього покриття; квартирний облік громадян);

бюджету громади (заробітна плата міського голови та його заступників, керівників структурних підрозділів міської ради; податки на нерухоме майно; виділення коштів на ремонт закладів освіти; проведення заходів);

економіки та тарифів (порядок встановлення режимів роботи суб’єктів господарювання; робота ринків; тарифи на електроенергію; доступ внутрішньо переміщених осіб до місцевих програм).