1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 11.04.2024 №1-5/69 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом І кварталу 2024 року

У І кварталі 2024 року до Луцької міської ради надійшло та зареєстровано 176 запитів на інформацію, в тому числі у січні – 95, лютому – 44, березні – 37.

Електронною поштою надійшло – 92 запити, поштою – 24, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 55, подано громадянами особисто – 5.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 117, громадських організацій –17, юридичних осіб – 20, представників медіа – 22.

За змістом інформації: довідково-енциклопедичного характеру – 47 запитів, про товар (роботу, послугу) – 54, про фізичну особу – 15, науково-технічна інформація – 3, соціологічна – 30, статистична – 11, податкова – 10, правова – 6.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися:

містобудування та земельних питань (надання містобудівної документації та інформації щодо окремих земельних ділянок);

бюджету громади (виділення коштів на потреби Збройних сил України, витрати на проведення ремонту доріг, будівництво та на реалізацію програм);

житлово-комунального господарства (послуги з утримання багатоквартирних будинків, прибудинкових територій, діяльність комунальних підприємств, участь у міжнародних проєктах);

соціальної політики (встановлення пільг, соціальний захист та підтримка малозабезпечених, ВПО, родин загиблих).

Під час розгляду п’яти запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 26 запитів було перенаправлено належним розпорядникам інформації, з них 16 – в частині розгляду питань.

Луцька міська рада пройшла опитування, яке щорічно проводить громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» серед міських рад – дослідження стану прозорості міст в умовах війни, в межах програми «Transparent Cities / Прозорі міста», за результатом якого буде сформовано відповідний рейтинг міст-учасників програми.