1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 25.01.2023 №1-5/20 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом ІV кварталу 2022 року

У ІV кварталі 2022 року до Луцької міської ради надійшло та зареєстровано 56 запитів на інформацію, в тому числі у жовтні – 18, листопаді – 20, грудні – 18.

Електронною поштою надійшло – 39 запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 10, подано громадянами особисто – 4, телефоном – 2, поштою – 1.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 37, юридичних осіб – 7, ЗМІ та журналістів – 6, громадських організацій – 6.

Під час розгляду двох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми пункту 4 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» два запити було перенаправлено належному розпоряднику інформації.

Термін розгляду чотирьох запитів на інформацію продовжено до закінчення строку дії воєнного стану в Україні відповідно до частини шостої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення через настання обставин непереборної сили.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися:

житлово-комунального господарства та житлових питань (ремонт та обслуговування будинків, прибудинкових територій, дорожнього покриття, посадка дерев, квартирний облік громадян);

бюджету громади (заробітна плата міського голови та його заступників, керівників структурних підрозділів міської ради; податок на нерухоме майно; виділення коштів на ремонт закладів освіти, проведення заходів);

економіки (порядок встановлення режимів роботи суб’єктів господарювання; сума коштів, що виділялись на закупівлю електроенергії; тарифи).