1. Головна
  2. Документи
  3. Переліки питань сесій міської ради
Чинний
Переліки питань сесій міської ради від 15.03.2023 м. Луцьк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 43-ї сесії міської ради

 

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ ДЕПАРТАМЕНТОМ МІСТОБУДУВАННЯ,

ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА РЕКЛАМИ

 

Доповідає: Туз Веніамін Веніамінович – директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами

 

1. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо недопущення подальшого розгляду проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства “Ліси України”».

 

2. Про затвердження ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Архітектора Метельницького, 4 у м. Луцьку.

 

3. Про затвердження ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕФЕКТ» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Карбишева, 10 у м. Луцьку.

 

4. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУМ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Індустріальній, 8 у м. Луцьку.

 

5. Про передачу громадянці Коханюк С.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Весняній, 3 у м. Луцьку.

 

6. Про передачу громадянину Смальку А.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Володимирській, 54 у м. Луцьку.

 

7. Про передачу громадянці Волосюк Т.Є. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Героїв УПА, 111 у м. Луцьку.

 

8. Про передачу громадянці Дмитренко А.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Квітовій, 3 у м. Луцьку.

 

9. Про передачу громадянину Сизюку Ф.С. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на пров. 3-му Малоомелянівському, 16 у м. Луцьку.

 

10. Про передачу громадянці Волинець В.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Прасолів, 4 у м. Луцьку.

 

11. Про передачу громадянину Федчуку М.П. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Трутовського, 76 у м. Луцьку.

 

12. Про передачу громадянам Книшу О.Т., Шагуті І.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Мечникова, 3 у м. Луцьку.

 

13. Про передачу громадянам Копі Т.Є., Романчук М.Й. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Ставки, 16 у м. Луцьку.

 

14. Про передачу громадянам Нікітіній Г.В., Мельнику М.В., Тандрику М.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Степовій, 83 у м. Луцьку.

15. Про передачу громадянам Бучак В.Є., Шинкаруку А.Л. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Стефаника, 33 у м. Луцьку.

 

16. Про передачу громадянці Климюк Ю.А. безоплатно у власність земельної  ділянки для індивідуального садівництва – 01.05 на вул. Львівській в садівничому товаристві «Світанок» № 369 у м. Луцьку.

 

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Даньшина у м. Луцьку.

 

18. Про затвердження громадянину Ковалю Д.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03) на вул. Гостинній, 4 у м. Луцьку.

 

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Володимирській, 74-а у м. Луцьку (площею 0,4630 га).

 

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Електроапаратній, 3 у м. Луцьку (площею 0,1302 га).

 

21. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Веремчуку В.А. для будівництва та обслуговування торгового павільйону в критій зупинці громадського транспорту (03.07) на пр-ті Відродження, 55-А у м. Луцьку (площею 0,0066 га).

 

22. Про надання фізичній особі-підприємцю Шубіну В.Л. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на                            пр-ті Відродження, 1-В у м. Луцьку (площею 0,0010 га).

 

23. Про надання громадянину Токарчуку В.С. згоди на відновлення меж орендованої земельної ділянки комунальної власності на пров. Дорожному, 12 у м. Луцьку (площею 0,3336 га).

 

24. Про надання ПП «КИЙ - Х» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгового закладу (03.07) на вул. Лесі Українки, 19-А у м. Луцьку (площею 0,0112 га).

25. Про надання громадянам Степаненку О.А., Романовій Г.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративної будівлі (03.10) на вул. Потебні, 71 у м. Луцьку (площею 0,0625 га).

 

26. Про надання ТЗОВ «ДЕКОР ЕЛІС» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративного приміщення (11.02) на вул. Магістральній, 14 у м. Луцьку (площею 0,2679 га).

 

27. Про надання фізичній особі-підприємцю Чахрайчук О.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгового павільйону в критій зупинці автотранспорту (03.07) на вул. Ковельській, 45-А у м. Луцьку (площею 0,0060 га).

 

28. Про надання ТОВ «АВТОПРОЕКТ» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень (11.02) на вул. Дубнівській, 16 у м. Луцьку (площею 0,2468 га).

 

29. Про надання ТзОВ «ПАЛЬЧЕ» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адмінприміщення та гаражів (03.10) на вул. Дубнівській, 36 у м. Луцьку (площею 0,0418 га).

 

30. Про відмову громадянці Гончарук О.В. у наданні на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування оздоровчого комплексу (02.10) на пр-ті Президента Грушевського, 3 у м. Луцьку (площею 0,0087 га).

 

31. Про надання громадянину Кобаку М.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових приміщень (03.13) на вул. Кільцевій, 1 у м. Луцьку (площею 0,4560 га).

 

32. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач ТОВ «ЕМЛАК ГРУП»), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями (02.10) на вул. Ковельській, 40 у м. Луцьку (площею 3,9123 га).

 

33. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач ТОВ «ІДОРА КОМПАНІ»), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для будівництва та обслуговування багатофункціонального комплексу громадського призначення (03.10) на вул. Ковельській, 40 у м. Луцьку (площею 0,4315 га).

 

34. Про надання громадянці Кущенко С.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Сєченова, 48 у м. Луцьку (орієнтовна площа 0,02 га).

 

35. Про надання громадянці Степанюк Л.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Ломоносова, 89 у м. Луцьку (орієнтовна площа 0,07 га).

 

36. Про надання громадянці Данильчук О.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Львівській, 105/2 у м. Луцьку (орієнтовними площами 0,03 га, 0,004 га).

 

37. Про надання громадянам Ковальчук Г.М., Михальчишиній Л.В., Михальчишину В.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Безіменній, 4 у м. Луцьку (площею 0,0170 га).

 

38. Про надання громадянину Слупку А.Г. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Панаса Мирного, 3 у м. Луцьку (площею 0,0060 га).

 

39. Про надання громадянці Сліпчук М.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Селищній, 13-А у м. Луцьку (площею 0,0100 га).

 

40. Про надання громадянці Назарчук Р.А. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Малоомелянівській, 45 у м. Луцьку (площею 0,0103 га).

 

41. Про надання громадянину Феоктістову І.В. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Кривий Вал, 37 у м. Луцьку (площею 0,0201 га).

 

42. Про надання громадянці Мартинович В.В. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Кічкарівській, 45 у м. Луцьку (площею 0,0110 га).

 

43. Про надання громадянці Халімовській А.Б. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Окружній, 4 у м. Луцьку (площею 0,0478 га).

 

44. Про надання громадянці Халімовській А.Б. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Окружній, 4 у м. Луцьку (площею 0,0991 га).

 

45. Про надання громадянам Подолцеві В.М., Подолець О.І. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Кольцова, 1 у м. Луцьку (площею 0,0051 га).

 

46. Про надання громадянам Подолцеві В.М., Подолець О.І. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Кольцова, 1 у м. Луцьку (площею 0,0282 га).

 

47. Про надання громадянам Савчуку П.Р., Шабалі С.Р. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Маковського, 3 у м. Луцьку (площею 0,0086 га).

 

48. Про надання громадянці Дзюбинській Н.Й. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Станіславського, 24 у м. Луцьку (площею 0,0135 га).

 

49. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянка Шевчук Н.І.), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Черчицькій, 95 у м. Луцьку (площею 0,1135 га).

 

50. Про надання громадянам Власюку В.Я., Капаєву С.В., Капаєвій О.І. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Ломоносова, 55 у м. Луцьку (площею 0,0268 га).

 

51. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за договором оренди землі на вул. Стефаника, 47 у м. Луцьку (площею 0,0100 га).

 

52. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за договором оренди землі на вул. Гнідавській, 74 у м. Луцьку (площею 0,0058 га).

 

53. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за договором оренди землі на вул. Чернишевського, 103 у м. Луцьку (площею 0,0130 га).

 

54. Про внесення змін в рішення та додаток до рішення міської ради від 29.08.2018 № 46/48 «Про надання громадянам Гесть Л.П., Гесть В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 103».

 

55. Про надання громадянці Климчук О.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) № 11 (багаторічні насадження – орієнтовна площа 0,18 га) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Тарасове).

 

56. Про надання громадянці Климчук О.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) № 111 (багаторічні насадження – орієнтовна площа 0,10 га) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Тарасове).

 

57. Про надання громадянам Соловській Г.О., Соловському В.Л. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) № 699 (багаторічні насадження орієнтовною площею 0,63 га) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

58. Про виділення громадянці Друкачук Г.З. в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) (багаторічні насадження – площею 0,6231 га № 134) для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

59. Про надання громадянці Лісовій Л.В. у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в Садівничому товаристві «Боголюби» № 277 у с. Богушівка Луцького району Волинської області.

 

60. Про передачу громадянину Суханову Б.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Жовтневій, 27 у с. Прилуцьке Луцького району Волинської області.

 

61. Про передачу громадянці Костюк В.Т. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Жовтневій, 100 у с. Прилуцьке Луцького району Волинської області.

 

62. Про передачу громадянину Гречанюку В.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Ківерцівській, 9 у с. Прилуцьке Луцького району Волинської області.

 

63. Про передачу громадянину Мацюку М.Ю. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лесі Українки, 75 у с. Жидичин Луцького району Волинської області.

 

64. Про затвердження ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РИБОЛОВ» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (02.10) у с. Тарасове Луцького району Волинської області.

 

65. Про затвердження громадянину Бегалю Ю.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (03.10) у с. Тарасове Луцького району Волинської області.

 

66. Про затвердження громадянам Рудь О.П., Лучицькому О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) у с. Боголюби Луцького району Волинської області.

 

67. Про затвердження громадянину Григоринському Р.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Забороль Луцького району Волинської області.

 

68. Про затвердження громадянину Склярському О.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Забороль Луцького району Волинської області.

 

69. Про затвердження громадянці Чміль А.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Жидичин Луцького району Волинської області (площею 0,1174 га).

 

70. Про затвердження громадянці Чміль А.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Жидичин Луцького району Волинської області (площею 0,1269 га).

 

71. Про затвердження громадянину Хомяку В.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Жидичин Луцького району Волинської області.

 

72. Про затвердження громадянину Касяну В.Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (03.10) у с. Липляни Луцького району Волинської області.

 

73. Про затвердження громадянину Нестеруку В.Я. технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду площею 0,5293 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Прилуцьке).

74. Про надання громадянці Сад О.А. на умовах оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (12.08) на вул. Данила Галицького, 61-ч у с. Жидичин Луцького району Волинської області.

 

75. Про визнання припиненим договору оренди землі на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Сьомаки).

 

76. Про надання ЛУЦЬКОМУ СПЕЦІАЛЬНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ АВТОТРАНСПОРТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Брище), площею 8,6897 га.

 

77. Про надання комунальному підприємству «ПАРКИ ТА СКВЕРИ м. ЛУЦЬКА» в постійне користування земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (09.01) в с. Кульчин Луцького району Волинської області, площею 10,1120 га.

 

78. Про надання комунальному підприємству «ПАРКИ ТА СКВЕРИ м. ЛУЦЬКА» в постійне користування земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (09.01) в с. Кульчин Луцького району Волинської області, площею 86,6511 га.

 

79. Про надання комунальному підприємству «ПАРКИ ТА СКВЕРИ м. ЛУЦЬКА» в постійне користування земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (09.01) в с. Кульчин Луцького району Волинської області, площею 91,3547 га.

 

80. Про надання громадянці Янюк Т.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Станіславського у м. Луцьку.

 

81. Про надання громадянці Ксензюк О.Я. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Зміїнець Луцького району Волинської області.

 

82. Про надання громадянину Недельському І.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Милушин Луцького району Волинської області.

 

83. Про надання громадянину Жуку В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

84. Про надання громадянину Федчуку Т.Р. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

85. Про надання громадянці Янюк О.Р. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

86. Про надання громадянці Янюк Т.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

87. Про повторний розгляд заяви громадянина Кравчика Р.С. від 03.01.2022 про надання дозволу на розроблення детального плану території, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Зміїнець Луцького району Волинської області.

 

88. Про повторний розгляд заяви громадянина Марцинюка Ю.Т. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

89. Про повторний розгляд заяви громадянина Стельмащука Р.О. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

90. Про повторний розгляд заяви громадянина Балана О.О. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

91. Про надання громадянину Приходьку В.І. у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва у с. Великий Омеляник Луцького району Волинської області.

 

92. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вулиці Озерної, ставка, польової дороги та лісового масиву с. Боголюби Луцького району Волинської області.

 

93. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вулиць Дачної, 9-го Травня, Незалежності та Тракторної в с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

94. Про перейменування вулиці Хакімова у місті Луцьку.

 

95. Про затвердження назви вулиці Веселкова у селі Боголюби.

 

96. Про затвердження назви вулиці Ковельська у смт Рокині.

 

97. Про затвердження назви вулиці Героїв Майдану у селі Тарасове.

 

98. Про затвердження назви вулиці Володимирська у селі Богушівка.

 

ЗАГАЛЬНІ ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

 

99. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2022 № 38/19 «Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2023 рік», з врахуванням змін, внесених рішеннями від 21.12.2022 № 39/43, від 25.01.2023 № 40/100, від 22.02.2023 № 41/77, від 07.03.2023 № 42/1.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту

 

100. Про продовження терміну дії Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби у Волинській області на 2023–2024 роки.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту

 

101. Про затвердження Програми сприяння розвитку волонтерства Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки.

Доповідає: Захожий Володимир Васильович – директор департаменту молоді та спорту

 

102. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Луцької міської територіальної громади на 2021–2023 роки.

Доповідає: Захожий Володимир Васильович – директор департаменту молоді та спорту

 

103. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Луцької міської територіальної громади на 2023–2025 роки.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

104. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки».

Доповідає: Лотвін Володимир Олександрович – начальник управління охорони здоров’я

 

105. Про внесення змін до Програми надання інтегрованих соціальних послуг для сімей, дітей та молоді Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки.

Доповідає: Галан Ліна Вікторівна – начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

106. Про внесення змін до Програми впорядкування малих архітектурних форм, тимчасових споруд, металевих та дерев’яних конструкцій в Луцькій міській територіальній громаді на 2022–2024 роки.

Доповідає: Чіпак Юлія Ярославівна – директор департаменту муніципальної варти

 

107. Про внесення змін до Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022–2025 роки.

Доповідає: Лисак Оксана Віталіївна – начальник відділу екології

 

108. Про передачу на балансоутримання новозбудованих світлофорних об’єктів.

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

109. Про передачу на балансоутримання об’єктів реконструкції мереж зовнішнього освітлення.

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

110. Про затвердження Статуту Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування у новій редакції.

Доповідає: Цетнар Василь Павлович – директор Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування

 

111. Про звернення до Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо впорядкування пасажирських перевезень в Луцькій міській територіальній громаді.

Доповідає: Главічка Віктор Йосипович – начальник відділу транспорту

 

112. Про перейменування дошкільного навчального закладу № 5 Луцької міської ради у комунальний заклад «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 комбінованого типу Луцької міської ради» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

113. Про перейменування комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад /ясла-садок/ № 6 Луцької міської ради Волинської області» у комунальний заклад «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 Луцької міської ради» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

114. Про перейменування дошкільного навчального закладу № 7 у комунальний заклад «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 Луцької міської ради» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

115. Про перейменування дошкільного навчального закладу № 8 у комунальний заклад «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 Луцької міської ради» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

116. Про перейменування комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 комбінованого типу Луцької міської ради» у комунальний заклад «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 комбінованого типу Луцької міської ради» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

117. Про безоплатну передачу майна, що належить Луцькій міській територіальній громаді, з балансу департаменту освіти на баланс закладам загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади і затвердження розподільчих балансів.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

118. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.09.2020 № 92/7 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди Луцької міської територіальної громади».

Доповідає: Тарасюк Тарас Петрович – в.о. начальника відділу управління майном міської комунальної власності

 

119. Запити.

 

120. Різне.

ДОДАТКОВІ ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

 

Вносяться постійною комісією міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності

 

121. Про найменування вулиці Телевізійната провулку Телевізійний у місті Луцьку.

Доповідає: Туз Веніамін Веніамінович – директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами

 

122. Про передачу на баланс та в господарське відання ДКП «Луцьктепло» генераторів для електрозабезпечення котелень.

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

123. Про передачу на баланс та в господарське відання КП «Луцькводоканал» каналізаційних мереж.

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

Вносяться постійною комісією міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,

 освіти, науки, культури мови

124. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг в Луцькій міській територіальній громаді на 2021–2025 роки.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

Вносяться постійною комісією міської ради з питань

дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту

125. Про внесення змін до Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021–2023 роки.

Доповідає: Юрченко Наталія Миколаївна – директор юридичного департаменту

 

126. Про зміну найменування комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг» на комунальне підприємство «Центр розвитку туризму «Луцький Окольний замок» та затвердження нової редакції Статуту.

Доповідає: Теліпська Катерина Василівна – начальник управління туризму та промоції міста

 

127. Про звернення до голови Волинської обласної військової адміністрації та директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» щодо ремонту доріг на території Луцької міської територіальної громади.

Доповідає: Разумовський Андрій Русланович – депутат міської ради

 

128. Про звернення до Прем’єр-міністра України та міністра освіти і науки України про перешкоджання розвитку туризму та руйнування міжнародного іміджу міста Луцька та України.

Доповідає: Смаль Борис Анатолійович – директор департаменту економічної політики

 

129. Про звернення до Верховної Ради України щодо недопущення знищення національних цінностей та прийняття законопроєкту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Доповідає: Жупанюк Алла Юріївна – депутат міської ради

 

130. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.12.2020 № 1/14 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Луцької міської ради».

Доповідає: Гудима Віра Михайлівна – начальник управління персоналу

 

Вносяться постійною комісією міської ради

 з питань комунального майна та приватизації

131. Про передачу майна, набутого в рамках «Проєкту енергетичної безпеки» USAID.

Доповідає: Смаль Борис Анатолійович – директор департаменту економічної політики