1. Головна
  2. Документи
  3. Переліки питань сесій міської ради
Чинний
Переліки питань сесій міської ради від 14.09.2023 м. Луцьк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 51-ї сесії міської ради

 

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ ДЕПАРТАМЕНТОМ МІСТОБУДУВАННЯ,

ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА РЕКЛАМИ

Доповідає: Туз Веніамін Веніамінович – директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами

 

1. Про надання виконавчому комітету Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення у смт Рокині Луцького району Волинської області (навпроти перетину вул. Лесі Українки та вул. Мічуріна), яка виставлятиметься на земельні торги (аукціон), та проведення її експертної грошової оцінки.

 

2. Про продаж ПП «ТОРГОВИЙ АЛЬЯНС» у власність земельної ділянки комунальної власності на вул. Глушець, 30 у м. Луцьку.

 

3. Про надання громадянину Гірському І.Р. дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності на вул. Богдана Хмельницького, 48 у м. Луцьку.

 

4. Про надання ОСББ «СЛОВАЦЬКОГО-5» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Словацького, 5 у м. Луцьку.

 

5. Про надання ОСББ «Сенаторки Левчанівської 9» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Сенаторки Левчанівської, 9 у м. Луцьку.

 

6. Про затвердження ТзОВ «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Архітектора Метельницького, 4 у м. Луцьку.

 

7. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) – 11.04 на вул. Кічкарівській, 41-В у м. Луцьку.

 

8. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) – 11.04 на пр-ті Перемоги у м. Луцьку.

 

9. Про надання ЛУЦЬКОМУ СПЕЦІАЛЬНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ АВТОТРАНСПОРТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (03.12) на пр-ті Соборності у м. Луцьку.

 

10. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУМ» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Індустріальній, 8 у м. Луцьку (1,7647 га).

 

11. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУМ» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Індустріальній, 8 у м. Луцьку (0,2448 га).

 

12. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУМ» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Індустріальній, 8 у м. Луцьку (0,1460 га).

 

13. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУМ» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Індустріальній, 8 у м. Луцьку (0,1000 га). 

 

14. Про передачу громадянину Цалю І.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - 02.01 на вул. Анатолія Пашкевича, 3 у м. Луцьку.

 

15. Про передачу громадянці Лукайчук Л.Я. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - 02.01 на вул. Гірній,16 у м. Луцьку.

 

16. Про передачу громадянці Корнелюк О.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - 02.01 на вул. Озерецькій, 8-А у м. Луцьку.

 

17. Про передачу громадянам Жомирук Л.Я., Жомирук Х.Й. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Сонячній, 12 у м. Луцьку.

 

18. Про передачу громадянам Рубцовій Т.С., Талімончук Л.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Тополевій, 6 у м. Луцьку.

 

19. Про передачу громадянам Кулішу Ю.В., Чумасу А.С., безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01 на вул. Хотимській, 16 у м. Луцьку.

 

20. Про передачу громадянину Передельському М.Ю. безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва (01.05) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 362 у м. Луцьку.

 

21. Про затвердження громадянці Кавунник А.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) на вул. Східній, 2-А у м. Луцьку.

 

22. Про затвердження громадянину Ковалю Д.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03) на вул. Гостинній, 4 у м. Луцьку.

 

23. Про затвердження громадянці Шайко В.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (03.10) на вул. Святогірській, 10/1 у м. Луцьку.

 

24. Про затвердження громадянину Феоктістову І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (03.10) на вул. Святогірській, 14 у м. Луцьку.

 

25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Дубнівській, 22 у м. Луцьку.

 

26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Червоного Хреста, 16 у м. Луцьку.

 

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. Гетьмана Сагайдачного, 6 у м. Луцьку.

 

28. Про надання фізичній особі-підприємцю Несмяновичу О.Р. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр-ті Соборності, 20-В у м. Луцьку.

 

29. Про надання фізичній особі-підприємцю Несмяновичу О.Р. згоди на відновлення меж орендованої земельної ділянки комунальної власності на пр-ті Соборності, 20-В у м. Луцьку.

 

30. Про надання громадянину Марчукову І.Б. згоди на відновлення меж орендованої земельної ділянки комунальної власності на вул. Єршова, 7-Е у м. Луцьку.

 

31. Про надання громадянину Токарчуку В.С. згоди на відновлення меж орендованої земельної ділянки комунальної власності на пров. Дорожному, 12 у м. Луцьку.

 

32. Про надання громадянину Павлюку Ф.О. згоди на відновлення меж орендованої земельної ділянки комунальної власності на вул. Карпенка-Карого, 7 у м. Луцьку.

 

33. Про надання ТОВ «РЕНТ ГРУП ЛУЦЬК» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (11.02) на вул. Авіаторів, 2 у м. Луцьку.

 

34. Про надання ТзОВ «ЗОЛОТИЙ ЛЕОН», ПП «ВБС» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень (11.02) на вул. Авіаторів, 2 у м. Луцьку.

 

35. Про надання ПП «ВБС» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень (11.02) на вул. Авіаторів, 2 у м. Луцьку.

 

36. Про надання громадянину Ковальчуку В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування складських приміщень (11.02) на вул. Авіаторів, 2 у м. Луцьку.

 

37. Про надання ТОВ «КВІНТЕС КОМ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (11.02) на вул. Карбишева, 2 у м. Луцьку (орієнтовною площею 4,38 га).

 

38. Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕКЛІПС-М» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень (11.02) на вул. Карбишева, 2 у м. Луцьку (орієнтовною площею 4,16 га).

 

39. Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЕКЛІПС-М» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (11.02) на вул. Карбишева, 2 у м. Луцьку (орієнтовною площею 1,41 га).

 

40. Про надання ТОВ «УКРПРОМІНВЕСТБУД» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі ЦРП (14.02) на вул. Карбишева, 2 у м. Луцьку.

 

41. Про надання ТОВ «ВЕЛАС ГРУП» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (11.02) на вул. Карбишева, 2 у м. Луцьку.

 

42. Про надання СГПП «Несвіч» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісу та складських приміщень (03.07) на вул. Романюка, 9 у м. Луцьку.

 

43. Про надання Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач ТОВ «ІНВЕСТ-АКТИВ»), дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень (03.07) на вул. Рівненській, 48 у м. Луцьку.

 

44. Про надання Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянин Малихін Г.Ю.), дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з тенісними кортами на вул. Ковельській, 40 у м. Луцьку.

 

45. Про надання громадянину Слюсарчуку А.А. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення (03.07) на вул. Данила Галицького, 10 у м. Луцьку.

 

46. Про надання ТзОВ «ВОЛИНЬКОМПЛЕКТ», АТ «УКРТЕЛЕКОМ» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративних та виробничих приміщень (13.03) на вул. Володимирській, 74-А у м. Луцьку (площею 0,0204 га).

 

47. Про надання ТзОВ «ВОЛИНЬКОМПЛЕКТ», АТ «УКРТЕЛЕКОМ» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративних та виробничих приміщень (13.03) на вул. Володимирській, 74-А у м. Луцьку (площею 0,0371 га).

 

48. Про надання громадянці Вдовенко Л.Ю. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування спортивного комплексу (03.04) на пров. Галини Коханської, 3 у м. Луцьку.

 

49. Про надання ТОВ «ТЕХНОПРИВОД» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування приміщення автозаправної станції (12.11) на вул. Зв'язківців, 1-А у м. Луцьку.

 

50. Про надання ПрАТ «Волиньобленерго» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування ПС 110/10 кВ «Замкова» (14.02) на вул. Глушець у м. Луцьку.

 

51. Про надання громадянці Корольчук Т.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку,  господарських будівель  і споруд (02.01) на вул. Братковського, 11 у м. Луцьку.

 

52. Про надання Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянка Селезньова О.В.), дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Січовій, 20/1 у м. Луцьку.

 

53. Про надання Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянин Бортник А.В.), дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Січовій, 20/2 у м. Луцьку.

 

54. Про надання громадянину Барилюку О.Л. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Приміській, 6 у м. Луцьку.

 

55. Про надання громадянам Бохонкович О.В., Лучко Т.М., Гапону А.В., Чабан Н.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чернишевського, 54 у м. Луцьку.

 

56. Про надання громадянам Козир Г.В., Козиру М.В. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Лисенка, 19 у м. Луцьку.

 

57. Про надання громадянам Трикозу Р.В., Дем’янчук Р.Ю. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Задворецькій, 23 у м. Луцьку.

 

58. Про надання громадянам Ковальчук Г.М., Михальчишиній Л.В., Михальчишину В.В. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Безіменній, 4 у м. Луцьку.

 

59. Про надання громадянам Іваненко Т.О., Кльоц О.Б., Дудку О.Г., Дудко О.С., Дмитрук К.О., Приймак Л.В. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Офіцерській, 20 у м. Луцьку.

 

60. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувачі громадяни Іваненко Т.О., Кльоц О.Б., Дудко О.Г., Дудко О.С., Дмитрук К.О., Приймак Л.В.), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Офіцерській, 20 у м. Луцьку.

 

61. Про надання громадянину Левковському О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого   будинку, господарських будівель і споруд (02.01)  на вул. Потебні, 83 у м. Луцьку.

 

62. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянин Левковський О.Л.), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських   будівель і споруд  (02.01) на вул. Потебні, 83 у м. Луцьку.

 

63. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувач громадянка Шафета Н.С.), цільового призначення земельної ділянки та надання на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. Шота Руставелі, 49 у м. Луцьку.

 

64. Про зміну Луцькій міській територіальній громаді, від імені якої діє Луцька міська рада (землекористувачі громадяни Гесть В.А., Харіва Г.А.), цільового призначення земельної ділянки та надання на  умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  (02.01) на вул. Чернишевського, 103 у м. Луцьку.

 

65. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за договором оренди землі  на вул. Руській, 7 у м. Луцьку (площею 0,0471 га).

 

66. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за договором оренди землі  на вул. Руській, 7 у м. Луцьку (площею 0,0034 га).

 

67. Про скасування рішення Луцької міської ради від  04.12.2017 № 34/76 «Про надання громадянам Приймачук Н.І., Приймачуку І.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Цегельній, 4а».

 

68. Про продаж громадянину Ройку Андрію Петровичу у власність земельної ділянки комунальної власності за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Прилуцьке).

 

69. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва  та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення  та розподілення води) (11.04) в с. Княгининок Луцького району Волинської області.

 

70. Про надання громадянину Ойцюсю В.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) № 400 (багаторічні насадження орієнтовною площею 0,63 га) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

71. Про надання громадянам Білотіній Т.М., Сидорчуку В.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) № 569 (багаторічні насадження — орієнтовною площею 0,63 га) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

72. Про затвердження громадянину Гриневичу Р.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) у с. Княгининок Луцького району Волинської області.

 

73. Про затвердження громадянину Гоцику І.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у с. Жидичин Луцького району Волинської області.

 

74. Про затвердження громадянці Годик О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Небіжка Луцького району Волинської області.

 

75. Про виділення громадянину Грицику С.В. в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) № 746 (багаторічні насадження – площею 0,6175 га) для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

76. Про виділення громадянам Рудю Ю.Т., Рудю В.Т. в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) № 689 (багаторічні насадження – площею 0,6239 га) для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Княгининок).

 

77. Про передачу громадянці Сахнюк Р.К. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Зеленій, 3 у с. Богушівка Луцького району Волинської області.

 

78. Про передачу громадянам Сачук Л.І., Романюк В.Ф. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) на вул. Набережній, 25 у с. Зміїнець Луцького району Волинської області.

 

79. Про надання громадянину Мирончуку М.В. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) на вул. І. Богуна, 5 у с. Прилуцьке Луцького району Волинської області.

 

80. Про надання громадянину Гуртовому О.П. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (03.08) в с. Жидичин Луцького району Волинської області.

 

81. Про надання громадянці Ксензюк О.Я. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Зміїнець Луцького району Волинської області.

 

82. Про надання громадянину Недельському І.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у с. Милушин Луцького району Волинської області.

 

83. Про надання громадянину Жуку В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

84. Про надання громадянину Федчуку Т.Р. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

85. Про надання громадянці Янюк Т.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва у с. Озерце Луцького району Волинської області.

 

86. Про повторний розгляд заяви громадянина Кравчика Р.С. від 03.01.2022 про надання дозволу на розроблення детального плану території, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Зміїнець Луцького району Волинської області.

 

87. Про повторний розгляд заяви громадянина Марцинюка Ю.Т. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

88. Про повторний розгляд заяви громадянина Стельмащука Р.О. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

89. Про повторний розгляд заяви громадянина Балана О.О. від 03.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кульчин Луцького району Волинської області.

 

90. Про надання громадянину Приходьку В.І. у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва у с. Великий Омеляник Луцького району Волинської області.

 

91. Про повторний розгляд заяви громадянина Янюка Л.О. від 01.09.2021 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (с. Дачне).

 

92. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах провулка Вишківського у с. Липляни Луцької міської територіальної громади.

 

93. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вул. Кіселинської у с. Шепель Луцької міської територіальної громади (територія колишнього «Господарського Двору»).

 

94. Про надання дозволу на розроблення проєкту внесення змін до детального плану території району вулиці Клима Савура у місті Луцьку.

 

95. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вулиць Левітана, Маковського, Львівської та Трутовського у м. Луцьку.

 

96. Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вулиць Мічуріна, Норильської, Шкільної та Шевченка в смт. Рокині Луцького району Волинської області.

 

ЗАГАЛЬНІ ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

 

97. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2022 № 38/19 «Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2023 рік», з врахуванням змін, внесених рішеннями від 21.12.2022 № 39/43, від 25.01.2023 № 40/100, від 22.02.2023 № 41/77, від 07.03.2023 № 42/1, від 31.03.2023 № 43/70, від 26.04.2023 № 44/49, від 31.05.2023 № 45/70, від 28.06.2023 № 47/84, від 26.07.2023 № 48/55, від 10.08.2023 № 49/1, від 30.08.2023 № 50/62.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту

 

98. Про надання пільги із сплати земельного податку.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту

 

99. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки».

Доповідає: Лотвін Володимир Олександрович – начальник управління охорони здоров’я

 

100. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Луцької міської територіальної громади на 2023–2025 роки.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

101. Про затвердження Положення про Молодіжну раду Луцької міської територіальної громади.

Доповідає: Захожий Володимир Васильович – директор департаменту молоді та спорту

 

102. Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет “Дубнівська 31В”».

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

103. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності квартири № 50 на вул. Залізничній, 20 у місті Луцьку.

Доповідає: Осіюк Микола Петрович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

104. Про внесення змін до Програми підтримки ДКП «Луцьктепло» на 2022–2023 роки.

Доповідає: Скорупський Іван Анатолійович – директор ДКП «Луцьктепло»

 

105. Про надання згоди державному комунальному підприємству «Луцьктепло» на продовження строку оренди майна.

Доповідає: Скорупський Іван Анатолійович – директор ДКП «Луцьктепло»

 

106. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на 2022–2024 роки».

Доповідає: Марценюк Володимир Віталійович – директор ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»

 

107. Про погодження припинення дочірнього підприємства «ЕВОДА Трейд» комунального підприємства «Луцькводоканал» шляхом ліквідації.

Доповідає: Гуменюк Віктор Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

 

108. Про погодження ліквідації філії дочірнього підприємства «ЕВОДА Трейд» комунального підприємства «Луцькводоканал».

Доповідає: Гуменюк Віктор Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

 

109. Про передачу основних засобів (майна) на баланс КП «Луцькводоканал».

Доповідає: Гуменюк Віктор Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

 

110. Про безоплатну передачу майна (мобільна котельня) з балансу ЗЗСО № 31 на баланс ЗЗСО № 29.

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

111. Про безоплатну передачу майна (подрібнювач деревини PL-160E) з балансу ЗЗСО № 31 на баланс ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Доповідає: Бондар Віталій Олексійович – директор департаменту освіти

 

112. Про надання згоди на прийняття у власність Луцької міської територіальної громади майна, що належить спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Волинської обласної ради.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

113. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.09.2020 № 92/7 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди Луцької міської територіальної громади».

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

114. Про передачу на баланс нежитлового приміщення (фельдшерсько-акушерського пункту) на вул. Ківерцівській, 37-а у с. Прилуцьке Луцького р-ну, що належить Луцькій міській територіальній громаді.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

115. Про надання пільг по орендній платі за нежитлове приміщення, що на просп. Соборності, 19-б, комунальному підприємству «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

116. Про надання комунальному підприємству «Луцький клінічний пологовий будинок» дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

117. Про надання державному комунальному підприємству «Луцьктепло» дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

118. Про надання комунальному підприємству «Парки та сквери м. Луцька» дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.

Доповідає: Лущакевич Євгеній Вікторович – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

119. Запити.

 

120. Різне.

ДОДАТКОВІ ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

Вноситься постійною комісією міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови

121. Про комісію з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир пільгових категорій громадян.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

Вносяться постійною комісією міської ради

 з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту

122. Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення ПДФО, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу за період з 1 жовтня 2023 року по 31 грудня 2024 року.

Доповідає: Смаль Борис Анатолійович – директор департаменту економічної політики

 

123. Про звернення Луцької міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

Доповідає: Доманська Алла Григорівна – депутат міської ради

 

124. Про перейменування вулиці Сенатора у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

125. Про перейменування вулиці Боткіна у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  –  в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

126. Про перейменування вулиці Щепкіна у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

127. Про перейменування провулку Баранова у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

128. Про перейменування вулиці Даргомижського у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

        129. Про перейменування вулиці Качалова у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

130. Про перейменування провулку Качалова у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

131. Про перейменування вулиці Купріна у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

132. Про перейменування вулиці Кутузова у місті Луцьку.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

133. Про присвоєння назви вулиці у селі Всеволодівка.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

134. Про присвоєння назви вулиці у селі Охотин.

Доповідає: Гула Софія Вікторівна  – в.о директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів

 

135. Про внесення змін до Програми заходів територіальної оборони Луцької міської територіальної громади на 2022–2024 роки.

Доповідає: Максимчук Наталія Олександрівна – в.о начальника відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи

 

Вносяться постійною комісією міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності

136. Про поповнення статутного капіталу та перерахування коштів на рахунки комунального підприємства «Луцькводоканал», відкриті в установах банків.

Доповідає: Гуменюк Віктор Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

 

 

Шеремета 777 954