1. Головна
  2. Документи
  3. Переліки питань сесій міської ради
Чинний
Переліки питань сесій міської ради від 11.02.2019 м. Луцьк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 53-ї сесії міської ради

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

1. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАВАС В» дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ - В 03.09 (для обслуговування адміністративних та господарських споруд) на вул. Шопена, 22а.

 

2. Про затвердження громадянину Борискову Олександру Миколайовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку) (В 03.10) на бульварі Дружби Народів, 2.

 

3. Про надання комунальному закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Даньшина, 13.

 

4. Про надання згоди ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЛУЦЬКИЙ ПИВЗАВОД» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Винниченка, 69.

 

5. Про надання згоди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРЦІЯ» ЛТД на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Героїв УПА, 8.

 

6. Про надання згоди КООПЕРАТИВУ КОЛЕКТИВНОГО ГАРАЖА «ЖИГУЛІ» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Говорова, 54.

 

7. Про надання згоди Товариству з обмеженою відповідальністю Волинський автоцентр «КамАЗ» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Дубнівській, 97а.

 

8. Про надання згоди Автомобільній школі Волинської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Конякіна, 24.

 

9. Про надання згоди Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі «Черевички» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Лесі Українки, 26.

 

10. Про надання згоди Державному комунальному підприємству «Луцьктепло» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Володимирській, 100б.

 

11. Про надання згоди Державному комунальному підприємству «Луцьктепло» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Заводській, 3а.

 

12. Про надання згоди Державному комунальному підприємству «Луцьктепло» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Ковельській, 68б.

 

13. Про надання громадянці Процан Д.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 434.

 

14. Про передачу громадянці Гричанюк О.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гетьмана Сагайдачного, 39.

 

15. Про передачу громадянам Шевчук Г.Г., Шадурі Н.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Міліційній, 4.

 

16. Про передачу громадянам Цегловській Н.З., Волинцю Д.Л. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Островського, 7.

 

17. Про передачу громадянам Михальчук Г.Л., Горлатій О.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Польовій, 54.

 

18. Про передачу громадянам Добош Л.М., Михальчуку С.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старицького, 17.

 

19. Про надання громадянину Стельмаху О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв УПА.

 

20. Про затвердження громадянці Миколів М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування  багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Супутника, 2-а.

 

21. Про затвердження громадянину Кришталевичу Г.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Чернишевського, 63.

 

22. Про надання громадянину Гайдучику М.Й. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Запорізькій.

 

23. Про надання громадянину Тарасюку В.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 23б.

 

24. Про надання громадянину Лизогубцю П.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 26а.

 

25. Про затвердження громадянці Стоянович Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 154/12.

 

26. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Кушнір О.О. для розташування автосервісу із стоянкою автомобілів на вул. Набережній, 29 (площею 0,0472 га).

 

27. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Мамєдовій Н.М. для обслуговування торгового павільйону на пр-ті Президента Грушевського, 20-а (площею 0,0077 га).

 

 

28. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Хорошенку В.Л. для обслуговування виробничої бази на вул. Львівській, 85 (площею 0,6314 га).

 

29. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Смолярчуку О.В. для обслуговування торгового павільйону в критій зупинці громадського транспорту на вул. Гордіюк, 10а (площею 0,0071 га).

 

30. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Степанюку Р.І. для обслуговування торгового кіоску на вул. Гулака-Артемовського, 15б (площею 0,0101 га).

 

31. Про скасування рішення міської ради від 03.07.2017 № 26/66 «Про надання Акціонерному банку «Південний» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 1а».

 

32. Про надання громадянину Костючику О.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 1-а (площею 0,0047 га).

 

33. Про надання громадянину Леснюку П.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Мамсурова, 8а (площею 0,0661 га).

 

34. Про відмову ТОВ «ІНВЕСТ-АКТИВ» у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 48 (площею 0,8183 га).

 

35. Про надання ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» згоди на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Єршова, 2а (площею 0,6166 га).

 

36. Про надання фізичній особі-підприємцю Бондарук К.З. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном на пр-ті Волі, 47а (площею 0,0039 га).

 

37. Про надання УПСП ТЗОВ «МДФ» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень на вул. Кільцевій, 1 (площею 0,6241 га).

 

38. Про дострокове припинення громадянам Ткачуку О.М., Камець В.О. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для обслуговування офісного приміщення на вул. Євгена Сверстюка, 11 (площею 0,0167 га).

 

39. Про поновлення договору оренди землі громадянам Мачулці В.С., Мачулці В.С. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Руданського, 8 (площею 0,0318 га).

 

40. Про поновлення договору оренди землі громадянину Поліщуку В.О. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької, 10 (площею 0,0030 га).

 

41. Про поновлення договору оренди землі громадянину Поліщуку В.О. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької, 10 (площею 0,0573 га).

 

42. Про поновлення договору оренди землі громадянці Андрощук Л.В. для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лисенка, 3 (площею 0,0181 га).

 

43. Про поновлення договору оренди землі громадянці Борейко І.А. для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 27-б (площею 0,0755 га).

 

44. Про поновлення договору оренди землі громадянці Нестерук Н.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 39 (площею 0,0090 га).

 

45. Про поновлення договору оренди землі громадянці Пеценюк Г.М. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 4 (площею 0,0043 га).

 

46. Про надання громадянці Лимарь Н.Й. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Гущанській, 63/1 (площею 0,1162 га).

 

47. Про надання громадянці Казаковій Н.П. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вишківській, 37 (площею 0,2303 га).

 

48. Про надання громадянці Казаковій Н.П. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вишківській, 37а (площею 0,0428 га).

 

49. Про надання громадянці Хомич О.Ю. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Степовій, 34 (площею 0,0257 га).

 

50. Про надання громадянам Бакаєвич А.Т., Папіжук О.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Теремнівській, 48 (площею 0,0443 га).

 

51. Про надання громадянину Хілусі О.Л. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тарасова, 80 (площею 0,0066 га)

 

52. Про відмову громадянину Павловському В.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража на вул. Ландау.

 

53. Про надання громадянам Мазурук С.С., Мазуруку А.Т., Процюк Н.А., Мазурук О.А. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мисливській, 20 (площею 0,0487 га).

 

54. Про надання громадянину Ковальчуку Б.М. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кривоноса, 24 (площею 0,0090 га).

 

55. Про надання громадянці Якимчук Л.Д. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 67 (площею 0,0234 га).

 

56. Про надання громадянину Російської Федерації Кордунову М.В. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 10 (площею 0,0548 га).

 

57. Про надання громадянину Нестеруку С.В. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 64 (площею 0,0075 га).

 

58. Про надання громадянину Нестеруку С.В. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 64 (площею 0,0074 га).

 

59. Про надання громадянам Шакіровій Л.Д., Шакіровій Ю.Ф. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Князів Острозьких, 35 (площею 0,0797 га).

 

60. Про надання громадянам Колесніковій Г.С., Цибуліну О.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  на вул. Гнідавській, 46 (площею 0,0288 га).

 

ЗАГАЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

 

61. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Луцька за 2018 рік.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету.

 

62. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.10.2018 № 48/3 «Про здійснення місцевого позичення Луцькою міською радою».

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету.

 

63. Про затвердження Угоди про передачу коштів позики.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету.

 

64. Про передачу на балансоутримання елементів міського благоустрою.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

65. Про передачу на баланс «ДКП Луцьктепло» вартості робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків міста.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

66. Про внесення змін до рішення Луцької міської ради від 24.12.2014 № 68/97 «Про Програму сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Луцька на 2015-2019 роки».

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

67. Про прийняття в міську комунальну власність мереж до житлових будинків на вул. Набережній, 4 а та пр. Перемоги, 32 в.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

68. Про передачу на балансоутримання основних засобів.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

69. Про затвердження Статуту житлово-комунального підприємства №7 в новій редакції.

Доповідає: Гарбарчук Микола Миколайович – директор житлово-комунального підприємства №7

 

70. Про виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва міста Луцька та залучення міжнародної технічної допомоги на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.12.2016 №16/12.

Доповідає: Гомонець Вікторія Іванівна начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності

 

71. Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Доповідає: Вусенко Юлія Василівна – депутат міської ради

 

72. Запити.

 

73. Різне.