1. Головна
  2. Документи
  3. Переліки питань сесій міської ради
Чинний
Переліки питань сесій міської ради від 10.09.2019 м. Луцьк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 63-ї сесії міської ради

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ
ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

1. Про надання громадянці Ліщук Валентині Романівні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та  обслуговування інших будівель громадської забудови – В 03.15 (для будівництва і обслуговування офісу, закладів торгівлі, житла) на вул. Винниченка, 51а.

2. Про припинення Товариству з обмеженою відповідальністю «виробничо-торгова фірма «Агротекс» права постійного користування земельною ділянкою на бульварі Дружби Народів, 10.

3. Про надання громадянці Лупинці Г.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нікішева, 4.

4. Про передачу громадянці Танечник О.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Георгія Гонгадзе, 30.

5. Про передачу громадянці Ульянчук І.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Грекова, 2.

6. Про передачу громадянці Собковській Д.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Довженка, 25.

7. Про передачу громадянину Савенку І.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Полонківській, 9.

8. Про передачу громадянці Семенюк Г.С. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Салтикова-Щедріна, 12.

9. Про передачу громадянину Наумчику А.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Салтикова-Щедріна, 12-а.

10. Про передачу громадянам Дем’янчук В.І., Березі Г.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 110.

11. Про передачу громадянам Байдюку В.А., Хіміч Л.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дарвіна, 3.

12. Про передачу громадянам Калькуцькій О.Я., Патіюк Л.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Новій, 7.

13. Про передачу громадянам Постригань Н.С., Кулаковій М.П., Цофаль В.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ольги Бесараб, 1.

14. Про передачу громадянам Іванюк Є.О., Яцюк О.Г. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петра Болбочана, 13.

15. Про передачу громадянам Лукомському В.М., Лукомському О.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Привітній, 4.

16. Про передачу громадянам Гах А.В., Гаху В.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Привітній, 6.

17. Про передачу громадянам Канюці Г.П., Олендер В.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 14.

18. Про передачу громадянам Оксенчуку І.Л., Старомінській Ж.Л. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степана Кривенького, 31.

19. Про передачу громадянам Саціній Н.Л., Саціній Г.І., Саціну М.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 4.

20. Про передачу громадянці Лукащук Т.В. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 40.

21. Про передачу громадянці Коновалець А.В. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 262.

22. Про надання громадянці Білевич О.С. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 44а.

23. Про надання громадянину Нагурному А.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 44б.

24. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Кінах О.В., громадянці Марчик О.П. для обслуговування торгового павільйону на пр-ті Соборності, 13-в (площею 0,0053 га).

25. Про поновлення договору оренди землі ПрАТ «Волиньобленерго» для будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції (ЗТП-49) на          пр-ті Волі, 6-в (площею 0,0123 га).

26. Про поновлення договору оренди землі ТзОВ «Спадщина» для будівництва та обслуговування виробничої бази на вул. Дубнівській, 97-а (площею 0,5447 га).

27. Про поновлення договору оренди землі ТзОВ «Житлобуд-2» для будівництва та обслуговування виробничо-складської будівлі на вул. Вахтангова, 2 (площею 1,1677 га).

28. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Єфімову А.В. для обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном на вул. Винниченка, 47-а (площею 0,0041 га).

29. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. для обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном на вул. Львівській, 29-в (площею 0,0036 га).

30. Про надання СГПП «Несвіч» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування приміщення складу на вул. Романюка, 9 (орієнтовною площею 0,03 га).

31. Про надання громадянину Костючику О.О. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування адміністративного приміщення на вул. Рівненській, 1а (площею 0,0047 га).

32. Про надання ПрАТ «СКФ УКРАЇНА» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування зони технічної інфраструктури на вул. Боженка, 34 (площею 0,4403 га).

33. Про надання громадянці Данкіній Л.І. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування магазину-павільйону в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Соборності, 26а (площею 0,0056 га).

34. Про надання громадянину Камець В.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного приміщення на вул. Євгена Сверстюка, 11 (площею 0,0167 га).

35. Про дострокове припинення громадянину Хомичу О.І. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування торгового центру на вул. Кравчука, 48а (площею 0,1490 га).

36. Про скасування рішення Луцької міської ради від 21.12.2011 № 17/38 «Про надання громадянину Чернецькому С.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування кафе на пр-ті Молоді, 12».

37. Про скасування рішення Луцької міської ради від 07.12.2011 № 16/124 «Про надання громадянину Чернецькому О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування кафе на пр-ті Перемоги, 1».

38. Про поновлення договору оренди землі громадянці Полупенко В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 110 (площею 0,1981 га).

39. Про надання громадянам Зуєнко Т.В., Зуєнко Л.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лисенка, 1а (орієнтовна площа 0,02 га).

40. Про надання громадянину Шпаку М.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рильського, 18 (орієнтовною площею 0,003 га).

41. Про надання громадянину Гаврилюку В.Р. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Янки Купали, 27/2 (площею 0,0085 га).

42. Про надання громадянці Шепелюк С.І., Хартонюку М.С. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Польовій, 12/1 (площею 0,0092 га).

43. Про надання громадянину Мельнику А.В., на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сільській, 35 (площею 0,0525 га).

44. Про надання громадянам Несторук Т.Г., Несторуку Ю.В., Несторуку В.В. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Міліційній, 8 (площею 0,0082 га).

45. Про надання громадянці Найдюк А.І. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд на вул. Поштовій, 2 (площею 0,0163 га).

46. Про надання громадянину Феоктістову І.В. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель та споруд на вул. Кривий Вал, 37 (площею 0,0201 га).

47. Про надання громадянам Бакаєвич А.Т., Папіжук О.І. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 48 (площею 0,0443 га).

ЗАГАЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

48. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луцька на 2018-2019 роки за підсумками І півріччя 2019 року.
Доповідає: Смаль Борис Анатолійович – директор департаменту економічної політики

49. Про Концептуальні основи порядку розміщення та розвитку зовнішньої реклами у місті Луцьку.
Доповідає: Рибай Наталія Антонівна – начальник управління розвитку підприємництва та реклами

50. Про надання пільг по орендній     платі за нежитлове приміщення, що на пр-ті Волі, 23, Волинській     обласній організації Всеукраїнської організації інвалідів «СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ».
Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

51. Про відмову у наданні згоди на прийняття у власність територіальної громади міста Луцька під’їзної дороги до станції 1 підйому, що знаходиться на вул. Гнідавській, 5б у м. Луцьку.
Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

52. Про передачу в оперативне управління комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Луцької міської ради» нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою: вул. Глушець, 20, м. Луцьк.
Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

53. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.
Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

54. Про надання пільг по орендній платі за нежитлове приміщення, що на вул. Каштанова, 1а, Волинському обласному благодійному фонду «ПЕРЕОБРАЖЕННЯ».
Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

55. Про передачу майна Державного комунального підприємства «Луцьктепло».
Доповідає: Скорупський Іван Анатолійович – т.в.о. директора ДКП «Луцьктепло»
56. Про визначення меж скверу на вул. Прогресу (між буд. № 1, № 4, № 7, № 8).
Доповідає: Лисак Оксана Віталіївна – начальник відділу екології

57. Про зменшення розміру пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536».
Доповідає: Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва

58. Запити.

59. Різне.