1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 11.06.2012 №326-рб м. Луцьк

Про акцію „Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!”

На виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, з метою створення мальовничих ландшафтів з однорічних та багаторічних квітів на території міста, покращення екологічного, естетичного стану території та комфортності проживання  в місті Луцьку, усвідомлення дітьми і молоддю ролі та значення довкілля в житті людини, активізації природоохоронної роботи та екологічної просвіти:

 

 

1. Провести 13.06.2012 на території дошкільного навчального закладу № 11 акцію з посадки однорічних та багаторічних квітів „Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!”.

2. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.):

-         відновити (перекопати та пересіяти) газони в місцях їх масового знищення підприємствами, установами та організаціями під час проведення ремонтних та будівельних робіт;

-         провести формувальну стрижку кущів в рядових  посадках;

-         здійснювати постійний контроль за корчуванням пеньків при знесенні дерев;

-         провести організацію мешканців багатоквартирних будинків з метою догляду за квітниками на прибудинкових територіях та оформлення балконів горшковими декоративно-листяними та квітковими рослинами на центральних вулицях міста.

3. Комунальному підприємству „Зелене господарство м. Луцька” (Мирка В.В.):

  - забезпечити посадку квітів на центральних вулицях міста в клумбах, рабатках, квітниках, квіткових вазах, на ділянках транспортних розв’язок міста, в підвісних горшкових формах на світильниках проспекту Волі, на центральній алеї Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, а також у сквері навпроти гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

   - максимально забезпечити організаційні заходи з проведення газонокосіння центральних вулиць, майданів, озеленених ділянок транспортних розв’язок  міста.

4. Комунальному  підприємству  „Парки та сквери м. Луцька”  (Трикуш А.Д.) забезпечити проведення систематичного прибирання парків, скверів міста, як територій загального користування, з облаштуванням їх лавками, сміттєзбірниками, з влаштуванням квіткового оформлення.

          5. Управлінню розвитку підприємництва та реклами (Козлюк О.Є.) забезпечити організаційні заходи з влаштування виносного озеленення і квіткового оформлення закладів торгівлі, побуту, громадського харчування за рахунок встановлення малих архітектурних форм наземної конструкції, а також у формі  підвісних елементів з посадкою горшкової декоративно-листяної та красиво-квітучої групи рослинної продукції на  центральних входах, перед вікнами, вітринами, на дашках та під ними тощо.

6. Управлінню економіки (Ковпак Л.М.), управлінню транспорту та зв’язку (Дячук Р.О.) організувати роботи з квіткового оформлення територій автовокзалів, залізничного вокзалу, автозаправних станцій та зупинок міського пасажирського транспорту з влаштування виносного озеленення і квіткового оформлення за рахунок встановлення малих архітектурних форм наземної конструкції, а також у формі  підвісних елементів з посадкою горшкових декоративно-листяних та красиво-квітучих рослин.

7. Управлінню освіти (Гребенюк О.В.) тримати на постійному контролі питання озеленення та квіткового оформлення пришкільних територій та дошкільних навчальних закладів, поновлення та доповнення екологічних стежин новим асортиментом рослин, а також перекопування і пересівання газонів в місцях їх масового витоптування.

8. Управлінню культури (Гнатів Т.Ф.) проконтролювати можливість урізноманітнення асортименту квітів та декоративно-листяних рослин на території тих закладів культури, які мають у користуванні відповідні земельні ділянки, іншим – за рахунок елементів виносного озеленення в конструкціях малих архітектурних форм, на територіях Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, Центру дозвілля імені 900-річчя м. Луцька та КП „Луцький зоопарк”.

9. Управлінню охорони здоров’я (Кошель Ф.Г.) забезпечити організацію перекопування і пересівання газонів в місцях їх витоптування та влаштування квіткового оформлення клумб, квітників, квіткових ваз лікпрофзакладів міста.

10. Комітетові по фізичній культурі і спорту (Тонконог В.І.) провести організаційні заходи з проведення пересівання газонів в місцях їх масового витоптування, влаштування квіткового оформлення клумб, квітників, квіткових ваз біля закладів спорту.

11. За багаторічну сумлінну працю в галузі екологічного виховання дошкільнят, вагомий внесок у поширенні екологічної культури, шанобливого ставлення дітей до довкілля та участь у загальноміських природоохоронних заходах, а також з нагоди проведення акції „Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!”  нагородити Зеленою грамотою Луцької міської ради колектив дошкільного навчального закладу № 11 (завідувач – Шумчук Галина Миколаївна).

12. За активну участь у загальноміських природоохоронних заходах та акціях, сумлінну працю в галузі створення екологічно чистого середовища, бережливе ставлення до живої природи та екологічне виховання дітей дошкільного віку, а також з нагоди проведення акції „Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!” оголосити Подяку міського голови:

- Ковальчук Ніні Семенівні – заступнику завідувача по господарській частині дошкільного навчального закладу № 11;

- Вольчинській Надії Олександрівні – вихователю дошкільного навчального закладу № 11;

- Пастух Ользі Володимирівні – костеляні дошкільного навчального закладу № 11;

- Гераськіній Людмилі Анатоліївні – машиністу з прання та ремонту білизни дошкільного навчального закладу № 11.

13. Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести виплату грошової винагороди особам, зазначеним в пункті 12 даного розпорядження – по 100,00 (сто) гривень кожному, з коштів фонду охорони навколишнього природного середовища м. Луцька.

          14. Затвердити  кошторис  витрат на заходи щодо відзначення осіб з  нагоди проведення акції „Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!” (додається).

15. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника міського голови  Соколовську Л.М.

 

 

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Сорока 724 160