1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 12.08.2011 №371 м. Луцьк

Про чергове засідання виконавчого комітету міської ради

 

 

1. Призначити чергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на  18 серпня 2011 року на 10.00 год. в залі засідань міської ради.

2. Керівникам виконавчих органів міської ради, підприємств та закладів комунальної власності міста забезпечити підготовку проектів рішень виконкому, погодити їх в установленому порядку (відповідно до регламенту роботи виконкому) та  подати в загальний відділ міської ради до 15 серпня 2011 року.

3. Загальному відділу міської ради (Бортнік Н.С.) в термін  до 17 серпня 2011 року:

-  довести це розпорядження до відома членів виконавчого комітету;

- скласти проект порядку денного засідання виконкому та подати його на погодження заступнику міського голови, керуючому справами виконкому Вербичу Ю.Г.;

- довести порядок денний засідання  до відома керівників виконавчих органів міської ради, підприємств та закладів комунальної власності.

4. Відділу секретаріату міської ради (Касьянова Т.Т.) довести  розпорядження до відома депутатів міської ради, відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) - до відома засобів масової  інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

 

Михальчук  777948