1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 16.05.2018 №288-1 м. Луцьк

Про демонтаж терміналів самообслуговування

Відповідно до статей 30, 31, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 31, 34 Закону України «Про оренду землі», ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, пунктів 9.3, 9.4 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 № 44/2, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Климківа І.В. протягом семи днів з дати ухвалення цього рішення демонтувати 31 термінал самообслуговування, що розташовані без відповідних правовстановлюючих та дозвільних документів за адресами згідно з переліком наведеним в додатку, та відновити благоустрій території.

2. Доручити департаменту муніципальної варти міської ради (Сиротинська Ю.Я.) довести рішення у триденний термін з дати його ухвалення до відома власника шляхом розміщення спеціальних повідомлень на тимчасових спорудах, що підлягають демонтажу.

3. У разі невиконання власником пункту 1 цього рішення департаменту муніципальної варти міської ради демонтувати тимчасові споруди (термінали самообслуговування) в законом встановлений спосіб та метод.

4. Відділу інформаційної роботи міської ради (Балюк З.В.) опублікувати рішення в газеті «Луцький замок» та на офіційному сайті Луцької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

 

 

Секретар міської ради                                                           Григорій Пустовіт

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

Сиротинська 722861

Додатки: