1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.09.2012 №632-1 м. Луцьк

Про демонтаж торгових кіосків на вул. Винниченка, 2

Відповідно до ст. 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 № 44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька», у зв’язку з реконструкцією центрального універмагу «Луцьк» та проведенням благоустрою прилеглої території, та у зв'язку з відсутністю правовстановлюючих документів на розміщення кіоску ТОВ «Луцькпреса» та кіоску підприємців Гловацького П.В., Шептарської Л.П. на вул. Винниченка, 2 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Зобов’язати ТОВ «Луцькпреса», підприємців Гловацького П.В., Шептарську Л.П. невідкладно здійснити за власний рахунок демонтаж торгових кіосків на вул. Винниченка, 2 (біля центрального універмагу «Луцьк»).

2. Доручити управлінню містобудування та архітектури (Казмірук Ю.Й.) довести рішення протягом трьох робочих днів з дати його ухвалення до відома ТОВ «Луцькпреса», підприємців Гловацького П.В., Шептарської Л.П.

3. У разі невиконання ТОВ «Луцькпреса», підприємцями Гловацьким П.В., Шептарською Л.П. цього рішення департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) протягом п’яти робочих днів з дати ухвалення рішення демонтувати торгові кіоски у порядку, встановленому  відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

 

Заступник міського голови,  
керуючий справами виконкому                                           Юрій Вербич

 

Матвіїв 720679