1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.03.2012 №22/91 м. Луцьк

Про дострокове припинення ВАТ «Волиньзооветпромпостач» права користування земельною ділянкою на умовах оренди для обслуговування аптеки на вул. Янки Купали, 15

Розглянувши клопотання відкритого акціонерного товариства «Волиньзооветпромпостач» про дострокове припинення права користування земельною ділянкою на умовах оренди та розірвання договору оренди землі, зареєстрованого в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 17.08.2004 за № 230, в зв’язку з продажем нежитлового приміщення складу громадянину Чвиру Володимиру Феодосійовичу, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за дану земельну ділянку, керуючись ст. 141 Земельного кодексу України, статтями 32, 34 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 37 вищезгаданого договору оренди землі, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити відкритому акціонерному товариству «Волиньзооветпромпостач» право користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди на вул. Янки Купали, 15 площею 0,0121 га для обслуговування аптеки, за взаємною згодою сторін.

2. Припинити дію договору оренди землі, зареєстрованого в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 17.08.2004 за № 230, шляхом його розірвання за взаємною згодою сторін.

3. Укласти з відкритим акціонерним товариством «Волинь-зооветпромпостач» додаткову угоду про припинення договору оренди землі, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати відкрите акціонерне товариство «Волинь-зооветпромпостач»:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду про припинення договору оренди землі.

4.2. Зареєструвати додаткову угоду про припинення договору оренди землі в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3. В десятиденний термін після державної реєстрації додаткової угоди про припинення договору оренди землі по акту приймання-передачі, повернути Луцькій міській раді земельну ділянку на вул. Янки Купали, 15 у стані, не гіршому того, в якому вона була надана в оренду.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру              (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк