1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 11.06.2012 №283 м. Луцьк

Про дотримання законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності

 

         Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», з метою усунення порушень, зазначених в поданні прокурора міста Луцька від 15.05.2012 № 2596 вих 12:

 

         1. Керівникам місцевих та регіональних дозвільних органів забезпечити контроль за:

1.1. Дотриманням термінів видачі та передачі державному адміністратору дозвільного центру документів дозвільного характеру або письмових повідомлень про відмову у видачі документів дозвільного характеру, передбачених п.9 ст.7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»;

1.2. Дотриманням посадовими особами місцевих та регіональних дозвільних органів графіку прийому (консультування) суб’єктів господарювання представниками місцевих дозвільних органів в дозвільному центрі Луцької міської ради.

2. Зобов’язати дозвільний центр (Соломко Ю.І.):

2.1. Здійснювати контроль за додержанням посадовими особами місцевих та регіональних дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру;

2.2. Проводити роботу по складанню адміністративних протоколів, у випадку виявлення порушень порядку видачі документів дозвільного характеру.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

 

Міський голова                                                                    Микола Романюк

 

Соломко 782125