1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №688-1 м. Луцьк

Про дотримання природоохоронного законодавства супермаркетами міста

Розглянувши інформацію відділу екології про дотримання природоохоронного законодавства супермаркетами міста, керуючись ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 19, 55 Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, ст. 17, 21 Закону України „Про відходи”, ст. 10 Закону України „Про охорону атмосферного повітря”, Земельним Кодексом України, з метою усунення порушень екологічного законодавства, виявлених робочою групою під час перевірки, проведеної відповідно до розпорядження міського голови від 01.11.2013 № 481, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про дотримання природоохоронного законодавства супермаркетами міста взяти до відома  (додається).

2. Зобов’язати керівників ТзОВ „Континіум-Трейд” (Моссур О.В.), ТзОВ „ПАККО-Холдинг” (Войтунь О.М.), ТзОВ „Торговий дім „Аванта” (Терешкович Д.В.), ДП  „Фуршет центр” (Катрич І.М.), ТзОВ „Арго-Р” (Берлач І.Р.):

2.1. В термін до 15.12.2013 налагодити первинний облік відходів відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 07.07.2008 № 342.

2.2. Призначити відповідальних осіб за охорону навколишнього природного середовища.

2.3. Забезпечити збирання, зберігання, утилізацію відходів, що утворюються в процесі діяльності супермаркетів (відпрацьовані люмінесцентні лампи, відходи тваринного походження, макулатура, поліетилен, використана олія, харчові жири, тверді побутові відходи тощо) відповідно до вимог чинного законодавства.

2.4. Не допускати змішування токсичних відходів з твердими побутовими відходами.

2.5. Утримувати власні, орендовані та прилеглі території в належному санітарно-екологічному стані.

2.6. В термін до 01.07.2014 привести у належний стан, відремонтувати тверде покриття на власних, орендованих, прилеглих  територіях, а також на під’їзних шляхах.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю „Континіум-Трейд” (Моссур О.В.):

3.1. В термін до 01.04.2014 отримати в управлінні екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на проспекті Відродження, 14-а.

3.2. В термін до 15.12.2013 вирішити питання утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп  в торговому закладі на проспекті Відродження, 14-а.

4. Товариству з обмеженою відповідальністю „ПАККО-Холдинг” (Войтунь О.М.):

4.1. В термін до 01.04.2014 внести зміни в дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (врахувати додаткові джерела викидів в магазинах на проспекті Волі, 54, Київському майдані, 11, Володимирській, 103).

4.2. В термін до 01.05.2014 вирішити питання належного відведення зливових вод з території підприємства на вул. Клима Савура, 21-а.

5. Товариству з обмеженою відповідальністю „Торговий дім „Аванта” (Терешкович Д.В.) в термін до 01.04.2014 отримати в управлінні екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

6. Дочірньому підприємству „Фуршет центр” (Катрич І.М.) в термін до 01.04.2014 отримати в управлінні екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

7. Товариству з обмеженою відповідальністю „Арго-Р” (Берлач І.Р.) в термін до 01.04.2014 отримати в управлінні екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на вул. Ковельській, 40.

8. Керівникам ТзОВ „Континіум-Трейд” (Моссур О.В.), ТзОВ „ПАККО-Холдинг” (Войтунь О.М.), ТзОВ „Торговий дім „Аванта” (Терешкович Д.В.), ДП „Фуршет центр” (Катрич І.М.), ТзОВ „Арго-Р” (Берлач І.Р.) надати інформацію у відділ екології міської ради про виконання цього рішення у встановлені терміни.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський   голова                                                                         Микола Романюк


Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                 Юрій Вербич


 

Гламазда 724 160