1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №385-1 м. Луцьк

Про дозвіл на отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки та реконструкцію вбудованого приміщення на пр-ті Перемоги, 18 під аптеку фірмі «Волиньфарм» у формі ТзОВ

 

Розглянувши звернення фірми «Волиньфарм» у формі товариства з обмеженою відповідальністю, враховуючи пропозиції управління містобудування та архітектури, відповідно до рішення виконавчого комітету від 30.07.2009 № 563-1 „Про порядок надання забудовникам містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок”, керуючись ст. 52, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

                                                      ВИРІШИВ:

 

1. Дозволити фірмі «Волиньфарм» у формі товариства з обмеженою відповідальністю проектування реконструкції вбудованого приміщення на пр-ті Перемоги, 18, під аптеку, згідно з додатком, а саме:

1.1.Одержати в управлінні містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки та вихідні дані на проектування.

1.2.Виготовити проект та погодити його у встановленому порядку (ДБН А.2.2.-3-2004 «Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва»).

2. За умови виконання пункту 1 цього рішення дозволити фірмі «Волиньфарм» у формі товариства з обмеженою відповідальністю провести реконструкцію вбудованого приміщення на пр-ті Перемоги, 18, під аптеку.

3. Зобов’язати фірму «Волиньфарм» у формі товариства з обмеженою відповідальністю:

3.1.Перед початком будівельних робіт звернутися в інспекцію держархбудконтролю.

3.2.Після завершення будівельних робіт здати об’єкт в експлуатацію.

3.3.Провести оформлення державної реєстрації права власності на об’єкт.

 

 

Міський голова                                                                                   Микола Романюк

 

 

 

Заступник міського голови,
к
еруючий справами виконкому                                                            Юрій Вербич

 

 

Казмірук 720679