1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 02.07.2014 №383-1 м. Луцьк

Про дозвіл на розробку проекту детального плану території житлового кварталу в межах вулиць Львівської, Городецької, Олени Кульчицької та Вільямса у місті Луцьку

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи клопотання громадянина Юзви Руслана Софроновича, виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

1.Доручити управлінню капітального будівництва міської ради     (Карабан Л.В.) забезпечити розробку проекту детального плану території житлового кварталу в межах вулиць Львівської, Городецької, Олени Кульчицької та Вільямса у місті Луцьку, залучивши кошти з інших джерел, не заборонених законом, відповідно до ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  згідно з додатком.

2.Зобов’язати управління містобудування та архітектури міської ради (Герасимюк Л.В.):

2.1.Визначити склад, зміст, порядок розробки та затвердження проекту детального плану території житлового кварталу в межах вулиць Львівської, Городецької, Олени Кульчицької та Вільямса.

2.2.Після розробки проекту детального плану території житлового кварталу відповідно до чинного законодавства внести його на обговорення громадськості та на  розгляд міської ради.

2.3.Після затвердження міською радою містобудівної документації оприлюднити її зміст в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                              Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                    Юрій  Вербич


Герасимюк 777863