1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.09.2012 №626-2 м. Луцьк

Про дозвіл на відключення від централізованої системи опалення та влаштування автономної котельні на Привокзальному майдані Станції Луцьк

Розглянувши звернення Станції Луцьк Відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця», у зв’язку з капітальним ремонтом будівлі залізничного вокзалу, враховуючи пропозиції управління містобудування та архітектури міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 30.07.2009 № 563-1 «Про порядок надання забудовникам містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок», керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити Станції Луцьк Відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» відключити будівлі станції (залізничний вокзал та пост ЕЦ) від централізованої системи опалення та  влаштувати автономну котельню на Привокзальному майдані.

2. Зобов’язати Станцію Луцьк Відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця»:

2.1. Розробити та погодити у встановленому порядку (ДБН А 2.2-3-2012 «Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва») проект влаштування автономної котельні Станції Луцьк на Привокзальному майдані.

2.2. Внести зміни в Енерго- та екологоефективну схему теплопостачання міста Луцька.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                 Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                       Юрій Вербич

 

Дубняк 773200