1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №506-2 м. Луцьк

Про дозвіл на знесення наземної частини складу силосного типу на вул. Франка, 53

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Вімпекс-Плюс» у зв'язку зі знесенням  наземної частини складу силосного типу, що знаходяться в зоні, відведеній за генеральним планом міста для багатоквартирної забудови, враховуючи пропозиції управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, керуючись ст. 52, 59  Закону  України  « Про місцеве самоврядування в Україні»,   Законом    України « Про регулювання містобудівної діяльності» ,  виконавчий комітет  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Вімпекс-Плюс» знести наземну частину складу силосного типу місткістю 5025 т (літер-Ч-17) до відмітки + 5.400, що знаходиться на вул. Франка, 53 ( витяг про державну реєстрацію права власності №11376567 від 28.05.2012, реєстраційний номер 5024223),  і є власністю Товариства з обмеженою відповідальністю « Вімпекс-Плюс».

2. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю « Вімпекс-Плюс»:

2.1.Знесення  наземної частини складу силосного типу проводити з залученням ліцензованої організації з дотриманням державних будівельних норм. 

2.2. Звернутися в комунальне підприємство «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації» за зняттям знесеного складу з реєстрації.

 

Міський голова                                                                                        Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                                      Святослав Кравчук                            

 

Матвіїв 720679