1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 22.08.2019 №489-1 м. Луцьк

Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міста за підсумками І півріччя 2019 року

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 20.03.2019 № 169-1 «Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2019 рік», заслухавши інформацію департаменту економічної політики міської ради про виконання фінансових планів комунальних підприємств міста за І півріччя 2019 року, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про виконання фінансових планів комунальних підприємств міста за І півріччя 2019 року взяти до відома (додається).

2. Керівникам комунальних підприємств міста:

2.1. Забезпечити безумовне виконання фінансових планів.

2.2. Вживати дієвих заходів для забезпечення визначеного фінансовими планами рівня доходів, в тому числі за рахунок надання додаткових послуг.

2.3. Забезпечити належний контроль за станом дебіторської заборгованості та власних зобов’язань, не допускаючи їх збільшення та погіршення платоспроможності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови, першого заступника, заступника міського голови, заступника міського голови, керуючого справами виконкому відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Секретар міської ради                                                 Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                  Юрій ВЕРБИЧ

 

 

Смаль 777 955