1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №486-1 м. Луцьк

Про хід виконання Комплексної міської програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки

Розглянувши інформацію про хід виконання Комплексної міської програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.12.2010 № 2/8, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про хід виконання Комплексної міської програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки взяти до відома (додається).

2. Департаменту соціальної політики (Боярин Л.Я.), територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька (Шатецька Г.І.) продовжувати співпрацю з громадськими, благодійними організаціями та фондами, а також з релігійними громадами щодо надання соціальних послуг вразливим верствам населення міста.

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька (Шатецька Г.І.) продовжити роботу щодо виявлення одиноких пенсіонерів, інвалідів та обстеження їх матеріально-побутових умов проживання з метою надання їм необхідної допомоги.

4. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) забезпечити контроль за нормативним пониженням бордюр при проведенні робіт із реконструкції та капітального ремонту вулиць міста, з метою врахування потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

5. Управлінню транспорту та зв’язку (Дячук Р.О.) забезпечити контроль за:

- оголошенням зупинок громадського транспорту;

- дотриманням водіями громадського транспорту вимог щодо безпечного паркування;

- належним застосуванням відкидних трапів у громадському транспорті, пристосованому для потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

6. Управлінню фінансів та бюджету (Єлова Л.А.) забезпечити фінансування заходів, передбачених Комплексною міською програмою соціального захисту населення на 2011 - 2015 роки відповідно до кошторисних призначень на 2012 рік, у міру надходження коштів до загального фонду бюджету міста.

7.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  Кравчука С.Є.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                       Святослав Кравчук

 

Боярин   284177

Додатки: