1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 26.09.2018 №47/47 м. Луцьк

Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку


Керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи звернення управління капітального будівництва Луцької міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити управлінню капітального будівництва міської ради (Карабан Л.В.) забезпечити розробку проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку, залучивши кошти з інших джерел, не заборонених законом, відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  згідно з додатком.  
2. Зобов’язати управління містобудування та архітектури міської ради (Туз В.В.):
2.1. Визначити склад, зміст, порядок розробки та затвердження проекту детального плану території в межах вулиць Даньшина та Олекси Ошуркевича у місті Луцьку.
2.2. При розробці детального плану території, врахувати наявність фільтраційної водойми та забезпечити відведення дощових вод у зливову каналізацію.
2.3. Після розробки проекту детального плану території  відповідно до чинного законодавства внести його на обговорення громадськості, на розгляд міської ради та виконавчого комітету міської ради.
2.4. Після затвердження виконавчим комітетом міської ради містобудівної документації оприлюднити її зміст в засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (Козюра А.Г.) та на заступника міського голови Петрочука К.П.

Секретар міської ради                                                                   Григорій Пустовіт